jak pielęgnować skórę głowy

Jak pielęgnować skórę głowy, aby włosy rosły jak szalone?!

Jak pielęgnować skórę głowy? Każda kobieta marzy o tym, aby mieć piękne, długie, zdrowe włosy. Niestety, nie zawsze jest to jednak możliwe. Często narażamy swoje włosy na działanie chemicznych barwników, kosmetyków oraz wysokich temperatur. Jednak mimo tego istnieje skuteczny sposób, dzięki któremu włosy mogą zacząć rosnąć jeszcze szybciej i zdrowiej.

Do tego celu potrzebnych będzie kilka całkowicie naturalnych składników, które znajdują się w każdym domu. Pokażemy jak pielęgnować skórę głowy i zadbać o dobrą kondycję włosa i stymulację jego szybkiego wzrostu.

Dowiedz się jak pielęgnować skórę głowy

Włosy rosną średnio o 1cm miesięcznie. Aby przyspieszyć ten proces należy regularnie podcinać zniszczone końcówki. Równie dobrym sposobem jest masowanie skóry głowy, ponieważ wówczas pobudzamy krążenie, co także je nie bez znaczenia.

Istnieją także naturalne środki zaradcze, które pomogą Ci utrzymać włosy w dobrym stanie. Do codziennej pielęgnacji należy włączyć ocet jabłkowy, olej kokosowy, siemię lniane oraz oliwę z oliwek. Stosowane w formie masek oraz dodatków do szamponów szybko sprawią, że Twoje włosy będą zdrowe, lśniące i długie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *