Sekret długowieczności

Sekret długowieczności – jak pozbyć się stanu zapalnego

Sekret długowieczności – czy możesz sobie wyobrazić, że przeżyjesz 113 w nienagannej kondycji i bez problemów zdrowotnych? Pewien mężczyzna osiągnął taki wynik i co ciekawsze, w ogóle nie wygląda na swój wiek. Może sam się poruszać, cieszy się dobrym zdrowiem, czyta książki a nawet rozwiązuje krzyżówki. Jak to możliwe? Poznaj jego sekret długowieczności.

Bernardo Lapallo nawet nie ma sztucznych zębów! Codziennie robi kilkukilometrowe spacery a na jego twarzy rysuje się zaledwie kilka zmarszczek. Twierdzi, że to uwarunkowania genetyczne oraz prawidłowe nawyki. Jego matka zmarła w wieku 105 lat, babcia 107 lat a ojciec 99 lat. Wszystko co robi, aby cieszyć się dobrym życiem zostało mu przekazane właśnie przez tatę, który z zawodu był zielarzem.

Według niego, aby dłużej żyć trzeba prowadzić zdrowy tryb życia, jeść dużo owoców i warzyw, pić dużo wody i regularnie odpoczywać. Mówi, że każdy kto chce żyć długo i szczęśliwie powinien często sięgać po miód, cynamon, oliwę z oliwek oraz czosnek. To właśnie te produkty, jego zdaniem są sekretem długowieczności.

Sekret długowieczności – Miód

Jest naturalnym eliksirem zdrowia i wszyscy powinniśmy go regularnie spożywać. Jest bogaty w przeciwutleniacze i eliminuje liczne schorzenia.

Sekret długowieczności – Cynamon

Jest uwielbiany przez swój wyjątkowy smak oraz aromat. W jego składzie znajdują się jednak również składniki, które zmniejszają poziom złego cholesterolu, zwalczają infekcje oraz stan zapalny a nawet poprawiają trawienie. Wystarczy dodawać go do swoich ulubionych posiłków.

Sekret długowieczności – Czosnek

Jest lekarstwem na niemalże wszystkie choroby. Jego aktywny składnik ma liczne właściwości zdrowotne. Zmniejsza wysoki poziom cholesterolu oraz ciśnienie krwi, zapobiega osadzaniu się blaszek miażdżycowych w tętnicach a nawet zapobiega rakowi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *