wybielanie zębów

Wybielanie zębów – na czym polega wybielanie zębów?

Wybielanie zębów – w ostatnich latach, tysiące produktów do wybielania zębów i gadżetów trafiło na półki w lokalnych sklepach i można je także zobaczyć w nocnych supermarketach. Czy kiedyś kupiliśmy już produkt wybielający w drogerii lub centrum handlowym i nie byliśmy zadowoleni z otrzymanych wyników? Badania wskazują, że przeciętny konsument wydaje dużo na produkty wybielające, dostępne bez recepty, a mimo to, nadal nie jest zadowolony z bieli swoich zębów.

Pamiętajmy, że wyniki wybielania zależą od wielu czynników, ale zabieg wybielania w gabinecie stomatologicznym jest najbezpieczniejszym i najbardziej przewidywalnym sposobem na poprawę uśmiechu. Jeśli myślimy o wyczyszczeniu poplamionych zębów, dlaczego mamy nie skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Dobry stomatolog zapewni zdrowy i biały uśmiech. Trudno jest samemu zachować białe zęby, ponieważ czas, dieta i pewne codzienne nawyki (takie jak palenie tytoniu, nieregularne czyszczenie zębów nicią dentystyczną i niewłaściwe mycie zębów) mogą przyczyniać się do zabarwienia lub odbarwienia.

Ponadto dentyści rozumieją, jaki wpływ może mieć na nas społeczne, zawodowe i osobiste otoczenie. Dlatego, jeśli myślimy o wybielaniu zębów, powinniśmy uzyskać najlepszą profesjonalną procedurę wybielania zębów lub kupić zalecane przez stomatologa produkty do wybielania zębów.

Wybielanie zębów – oczywiste korzyści profesjonalnego wybielania zębów

Nie jest tajemnicą, że usta pełne białych zębów zapewniają liczne korzyści, z których najbardziej oczywistą jest to, że będziemy mieć jaśniejszy, bardziej atrakcyjny uśmiech. Plamy lub ogólne przebarwienia powodują brzydszy uśmiech, więc niezależnie od tego, jak szeroko się uśmiechamy lub serdecznie, naszej ekspresyjności czegoś brakuje. Z kolei bielsze zęby przywracają brakujący wymiar w naszej samoocenie.

Kolejną oczywistą korzyścią jest to, że będziemy mieć zdrowszą jamę ustną. Dzięki usuwaniu plam podczas profesjonalnej sesji wybielania, zęby mogą się wzmocnić i stać się zdrowsze. To zwiększa ogólny stan zdrowia naszych dziąseł, a także całej jamy ustnej.

Innym częstym powodem wybielania zębów jest to, że będziemy bardziej atrakcyjni. Jeśli nasze będą profesjonalnie wybielone, łatwiej nam będzie przyciągnąć kogoś jaśniejszym i czystszym uśmiechem.

Mniej oczywiste korzyści profesjonalnego wybielania zębów

Przede wszystkim chodzi tutaj o silniejsze i dokładniejsze wybielanie. Możemy usuwać domowych produktów do wybielania zębów. Jednakże profesjonalny zabieg wybielania w gabinecie stomatologicznym zapewni lepsze i bardziej równomierne efekty. W celu dokładniejszego wybielania lub usuwania umiarkowanych lub ciężkich plam lub przebarwień, profesjonalna procedura wybielania zębów przewyższa wyraźnie produkt dostępny bez recepty, który jest zwykle dobry na lekkie plamy, jeśli w ogóle jest skuteczny.

Kolejną zaletą jest szybkość i niezawodność. Profesjonalna procedura wybielania zębów może zapewnić bielszy uśmiech już w ciągu godziny. Ponadto wyniki są wiarygodne. Nie będzie to marnotrawienie czasu i pieniędzy.

Dzięki dostępnym zabiegom można dostosować sposób do konkretnej osoby. Nie ma uniwersalności w produktach dostępnych bez recepty. Taki zabieg można dostosować, aby uzyskać taką biel, której szukamy i potrzebujemy.

To również bezpieczniejsze i wygodniejsze leczenie. Środki wybielające zęby bez recepty mogą uszkodzić dziąsła w jamie ustnej. Mogą także zranić  i sprawić, że zęby będą wrażliwe na niektóre pokarmy i napoje. Profesjonalne wybielanie jest o wiele bezpieczniejsze i wygodniejsze, ponieważ mamy do czynienia z doświadczonym ekspertem, wykonującym zabieg i monitorującym postępy na każdym kroku. Ilość i stężenie środka wybielającego można dostosować, a dziąsła i inne części jamy ustnej są objęte ochroną. Otrzymamy także wskazówki, dotyczące pielęgnacji zębów po zabiegu i ograniczenia, aby nie pojawiła się nadwrażliwość.

Wybielanie zębów

Dzięki profesjonalnemu wybielaniu zębów, nasz uśmiech stanie się wyraźnie jaśniejszy i stanie się magnesem. Ludzie, których przyciągniemy, będą zachwyceni naszym miłym uśmiechem. Stworzymy pierwsze dobre wrażenie.

Białe zęby świadczą również o tym, że łatwiej nam będzie uwodzić. Przydadzą się także w codziennych nawykach. Będziemy dumni ze swojego wyglądu i zwrócimy uwagę innych na to, że jesteśmy zadbani i atrakcyjni.

Biały uśmiech może być kluczem do sukcesu. Badania wskazują, że inni postrzegają nas, jako osoby odnoszące sukcesy finansowe i zawodowe, jeżeli będziemy mieć białe zęby. Jesteśmy również postrzegani jako godni zaufania i niezawodni. Może nam to pomóc w pracy, podczas rozmów kwalifikacyjnych i ogólnie w biznesie.

Brytyjscy naukowcy pokazują wpływ wybielania zębów w badaniu, liczącym ponad 6000 dorosłych w wieku 20-80 lat. Osoby, które miały  zdrowe zdolności żucia i lepsze zdolności umysłowe niż Ci, mający chore dziąsła. Wpływ choroby dziąseł ogólnie na organizm może negatywnie wpłynąć na nasze funkcje umysłowe.

Jak widać, profesjonalne wybielanie zębów ma liczne korzyści. Warto więc umówić się do naszego stomatologa na ten zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *