Trzydniowa kuracja

Trzydniowa kuracja, która usunie toksyny z organizmu

Trzydniowa kuracja – na działanie szkodliwych toksyn jesteśmy narażeni każdego dnia. Znajdują się w jedzeniu oraz kosmetykach, które używamy każdego dnia. Kiedy ich nadmierna ilość zgromadzi się w organizmie narządy przestają prawidłowo funkcjonować. Najbardziej narażone na dysfunkcje z tego powodu są wątroba, jelita i płuca. Usuwając toksyny z organizmu troszczysz się o swoje zdrowie, dlatego powinieneś wiedzieć jak robić to prawidłowo.

Znamy sposób na trzydniową kurację, która oczyści wszystkie Twoje narządy z nagromadzonych toksyn. Ważne jest, abyś odpowiednio przygotował się do terapii. Na jedną noc przed rozpoczęciem wypij szklankę ziołowej herbaty, unikaj wysiłku i wyeliminuj ciężkostrawne produkty z diety.

Trzydniowa kuracja, która usunie toksyny z organizmu

Pij 300ml wody z cytryny (woda zmieszana z sokiem z cytryny) przed śniadaniem. Powinieneś również sięgnąć po 300 ml soku z grejpfruta. Jeśli nie lubisz jego smaku zastąp go sokiem ananasowym. Obydwa zawierają w swoim składzie liczne właściwości prozdrowotne. Są w stanie zminimalizować ryzyko zachorowania na raka a nawet poprawiają funkcjonowanie układu oddechowego.

Aby w czasie kuracji alkaliczność krwi, podczas śniadania i obiadu pij 300ml świeżego soku z marchwi. Dla odpowiedniej dawki potasu wypij też sok z banana, gruszki albo moreli.

Przed pójściem spać wypij 300 ml soku żurawinowego, aby usunąć drobnoustroje z płuc. Każdy dzień leczenia zakończ odpoczynkiem. Aby wspomóc relaks dodaj do wieczornej kąpieli kilku kropli oleju eukaliptusowego. W ten sposób oczyścisz drogi oddechowe i usprawnisz usuwanie toksyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *