Eliksir młodości

Eliksir młodości – rosyjski eliksir o właściwościach odmładzających

Eliksir młodości – kobiety od zawsze pragną wyglądać pięknie i młodo. Na całym świecie poszukiwane są skuteczne sposoby, które mogą im w tym pomóc. Oczywiście – nie ulega wątpliwości, że najszybszym sposobem na odmłodzenie twarzy i ciała są specjalistyczne zabiegi medyczne. Kosztują jednak krocie a nie każdy może sobie pozwolić na takie wydatki. Na szczęście w tej sytuacji jak zwykle z pomocną dłonią wychodzi do nas medycyna alternatywna.

W przepisie, który dziś poznacie zastosowano jedynie naturalne zioła, do których zaliczamy rumianek, kolendrę siewną, kwiaty roślin z grupy astrów oraz pączki brzozy. Wszystkie z podanych produktów obfitują w ogrom korzyści zdrowotnych.

Regularne stosowanie eliksiru pomoże Ci przywrócić młodzieńcze spojrzenie, ujędrni ciało a nawet spowolni proces starzenia. Już po kilku tygodniach na dobre zapomnisz o swoich uporczywych kompleksach. Patrząc w lustro zaczniesz dostrzegać piękną, młodą i pełną radości twarz.

Składniki, których potrzebujesz:

Jak można zauważyć proporcje są bardzo łatwe. Jeżeli chcesz wykonać więcej eliksiru wystarczy odpowiednio je zwiększyć. Co ciekawsze, eliksir jest praktycznie darmowy. Kwiaty rumianku, astry oraz brzozę możesz znaleźć we własnym ogrodzie lub na łące. Jedyny wydatek jaki będziesz musiał ponieść to zakup kolendry, choć tak naprawdę w odpowiednim sezonie również ją możesz zasadzić w donicy.

Jak przygotować eliksir młodości krok po kroku?

To również jest banalnie proste! Nie potrzebujesz żadnych zdolności kulinarnych. Kiedy rozdrobnisz i połączysz ze sobą wszystkie podane składniki wystarczy, że weźmiesz jedną łyżkę i zalejesz ją 500ml wrzącej wody. Mieszaninę pozostaw na dwadzieścia minut do zaparzenia. Jeśli po spróbowaniu smak nie będzie Ci odpowiadał możesz ją doprawić do smaku naturalnym miodem. Wówczas eliksir nie tylko zdziała cuda względem Twojego wyglądu, ale będzie także świetnie smakował.

Pamiętaj, aby napój po zaparzeniu trzymać w termosie. Podczas spożywania powinien być ciepły. Połowę (czyli jedną szklankę) wypijaj tuż po przebudzeniu. Drugą szklankę wypij dwie godziny po obiedzie. Każdego dnia przygotuj świeżą porcję naparu ziołowego. Kiedy ich zapas się skończy zrób pięciotygodniową przerwę i znów kontynuuj kurację.

Z pewnością uda Ci się zauważyć, że ten eliksir poprawi Twój stan zdrowia na wielu płaszczyznach. Dzięki niemu nie tylko będziesz lepiej wyglądać, ale spalisz kilka zbędnych kilogramów, przyspieszysz metabolizm, wyeliminujesz nagromadzone toksyny, poprawisz funkcję serca, nerek a nawet wątroby.

Jak można zauważyć alternatywne metody leczenia dają nam ogromne możliwości. Nie tylko troszczą się o nasz organizm, ale przede wszystkim także nie niosą za sobą żadnych skutków ubocznych. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie ich stosowania zawsze konsultuj się ze swoim lekarzem lub specjalistą do spraw leczenia niekonwencjonalnego. Wówczas będziesz miał pewność, że sięgając po zioła nie stwarzasz dla siebie żadnego zagrożenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *