herbaty ziołowe

Herbaty ziołowe dopasowane do konkretnych grup krwi!

Herbaty ziołoweherbata to jeden z najzdrowszych napojów, który może zdziałać cuda w naszym organizmie o ile dopasujemy jej rodzaj do swojej grupy krwi. Okazuje się jednak, że w dalszym ciągu niewielka tylko część społeczeństwa zna swoją grupę. Najczęściej poznajemy ją w wyniku procesów chorobowych, które wymagają przeprowadzenia stosownych badań. U kobiet grupę krwi najczęściej określa się w czasie ciąży. Tymczasem eksperci zalecają, aby każda osoba wykonała odpowiedni test, ponieważ dopasowując styl życia do swojej grupy krwi można pomóc swojemu organizmowi na wielu płaszczyznach utrzymując go w dobrej kondycji.

Herbaty ziołowe dla osób z grupą krwi A

Według dostępnych badań osoby, które taką grupę posiadają są bardzo podatne na oddziaływanie stresu. Emocjonalnie podchodzą do wszystkich problemów i analizują dogłębnie każdą sytuację. Właśnie dlatego zaleca się, aby często stosowały na przykład zieloną herbatę tajwańską, która wykonana jest z jaśminu oraz oryginalnej, japońskiej herbaty zielonej Yiang Hao. Doskonale sprawdzi się również herbaciany napar z nagietka oraz tymianku.

Herbaty ziołowe dla osób z grupą krwi B

Informacje jednoznacznie wskazują, że osoby, które mają tę grupę krwi cechują się znacznie powolniejszym metabolizmem a to przekłada się z kolei na większą podatność do zachorowania na nadwagę, otyłość i związane z tym dolegliwości. Ponadto osoby takie mają większą tendencję do odczuwania lęków mających podłoże nerwowe i częściej zapadają na choroby autoimmunologiczne. Ich system odpornościowy nie działa bowiem tak, jak powinien. W związku z tym eksperci zalecają, aby osoby te w swoim planie uwzględniały obecność zielonej herbaty organicznej z rooibosów.

Herbaty ziołowe dla osób z grupą krwi AB

Osoby z tą grupą krwi, według zgromadzonych danych, są niezwykle podatne na oddziaływanie czynników stresowych. Mają zwykle również obniżone libido, co także jest pośrednio związane z nadmiernym odczuwaniem złych emocji. Jeśli masz tę grupę krwi powinieneś zdecydowanie częściej sięgać po zieloną herbatę, miętę, herbatę z piwonii, herbatę z drzewa sandałowego oraz herbatę żółtą. Świetnie zadziała na Ciebie także mieszanka pokrzywy oraz mięty.

Herbaty ziołowe dla osób z grupą 0

Ludzie z grupą krwi 0 powinny zdecydowanie unikać kontaktu z mlekiem oraz glutenem. Z reguły osoby te dobrze radzą sobie ze stresem, ale często odczuwają dolegliwości ze strony układu trawiennego, które objawiają się na przykład nawracającą zgagą. Dla nich świetnym rozwiązaniem będzie wybór herbaty ziołowej na bazie imbiru. Równie dobrze sprawdzi się mieszanka korzenia imbirowego z oryginalną, japońską, zieloną herbatą Sancho.

Jak można zauważyć w powyższych zaleceniach w każdym przypadku dobry wybór stanowi zielona herbata. Jej prozdrowotne właściwości doceniane są przez ekspertów na całym świecie, którzy zgodnie potwierdzają, że w jej składzie znajdziemy mnóstwo dobroczynnych składników, które doskonale wpłyną na kondycję naszego organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *