mleko czosnkowe

Mleko czosnkowe – lek na astmę, zapalenie płuc, gruźlicę, choroby …

Mleko czosnkowe – w kuchni wykorzystywane są różne owoce, warzywa i przyprawy, które są nie tylko smaczne, ale wykazują także właściwości prozdrowotne. W dzisiejszym artykule znajdzie się przepis na jeden z najkorzystniejszych dla zdrowia w pełni naturalnych napojów a mianowicie mleko czosnkowe.

Składniki:

  • 500 ml mleka
  • 10 ząbków czosnku obranego i zmielanego
  • 2-3 łyżki cukru
  • 250 ml wody

Jak przygotować mleko czosnkowe

Połącz wodę i mleko w garnku. Dodaj czosnek i doprowadź do wrzenia. Następnie zmniejsz ogień i pozostaw na nim garnek tak długo aż ciecz zmniejszy swoją objętość. Przecedź i na koniec dodaj cukier. Spożywaj kiedy jest jeszcze gorące. W ten sposób można wyleczyć mnóstwo często pojawiających się dolegliwości.

Astma – ząbki czosnku szybko zniwelują uporczywe dolegliwości typowe dla tego schorzenia.

Pneumonia – czyli inaczej zapalenie płuc

Problemy z sercem – mleko czosnkowe wykazuje zdolność do obniżania poziomu złego cholesterolu a to zapobiega powstawaniu zakrzepów i poprawia krążenie krwi. Ważne, aby stosować mleko odtłuszczone.

Żółtaczka – badania dowodzą, że mieszanka jest bogata w allicynę i selen, które stymulują wydzielanie żółci i zmniejszają tłuszcze w wątrobie. Dzięki niej już w ciągu czterech dni można pozbyć się żółtaczki.

Zapalenie stawów – regularne spożywanie mleka czosnkowego zmniejszy objawy zapalenia i bólu.

Bezsenność – mleko czosnkowe jest skuteczne w leczeniu problemów ze snem spowodowanych uspokajającymi związkami zawartymi w mieszaninie.

Kaszel – czosnek ma silne właściwości antybakteryjne, co sprawia, że ​​jest doskonałym lekarstwem na kaszel. Możesz dodać miód, aby przygotować doskonały lek wykrztuśny.

Gruźlica płuc – siarka zawarta w czosnku sprawia, że ​​mieszanka jest idealnym, naturalnym lekarstwem na leczenie chorób płuc. Wystarczy zmieszać 1g czosnku 240ml mleka i listr wody. Mieszankę należy gotować tak długo, aż czterokrotnie zmniejszy objętość. Pić trzy razy dziennie.

Cholesterol – picie ciepłego mleka czosnkowego obniży poziom LDL i zwiększy poziom HDL w organizmie.

Impotencja – mleko czosnkowe jest bardzo korzystne w leczeniu impotencji. Spożywanie gotowanych ząbków czosnku może wspomóc też walkę z niepłodnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *