dna moczanowa

Dna moczanowa – sposób na zwalczenie, poprawa stanu nerek, przepis

Dna moczanowa to częsty problem, który może dotykać osób w każdym wieku i niezależnie od płci. Statystyki jednak pokazują, że ze schorzeniem zwykle borykają się osoby w średnim wieku oraz starsze. Jest to kłopot niezwykle bolesny, który pojawia się w wyniku krystalizacji kwasu moczowego w stawach. Poziom kwasu moczowego wzrasta z biegiem lat.

Często więc zdarza się, że choroba wykrywana jest dopiero wtedy, kiedy jest już w zaawansowanym stanie. W normalnym ciele kwas jest filtrowany przez mocz, ale gdy nerki nie działają poprawnie jego produkcja wzrasta, a organizm nie nadąża z jego filtracją. Prowadzi to do powstawania kryształków moczu gromadzących się w stawach. Pojawia się stan zapalny i silny ból, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Ludzie, którzy cierpią na dnę moczanową zwykle zwracają się do lekarzy a ci przepisują swoim pacjentom liczne leki. Okazuje się jednak, że natura ma w tym miejscu do zaoferowania znacznie więcej. Co więcej, leczenie alternatywne nie naraża na żadne skutki uboczne oraz powikłania. Przepis, którym chcemy się z wami podzielić jest w 100% naturalny i niezwykle skuteczny. Jedyne, co musisz zrobić to postępować zgodnie z naszą instrukcją. Lek, który stworzysz ma wysokie właściwości lecznicze i przeciwzapalne.

Dna moczanowa – sposób na jej zwalczenie

Składniki:

jeden ananas

1 lub 2 łyżeczki kurkumy sproszkowanej

2 łyżeczki sproszkowanego imbiru

szklanka soku wiśniowego

opcjonalnie miód do smaku

Przygotowanie: obierz ananasa i użyj jego trzonu, który zawiera najwyższe stężenie bromelainu. Potnij ananas na małe kawałki i włóż do blendera. Zmiksuj na gładką masę. Dodaj jedną łyżeczkę soku wiśniowego, kurkumę i imbir. Dobrze wymieszaj i umieść w lodówce na 10 dni. Następnie możesz doprawić do smaku miodem. Pij codziennie i pozbądź się dny moczanowej raz, na zawsze!

Komentarze

  1. Jeżeli mam dodać jedną łyżeczkę soku wiśniowego do mukstury na dnę moczanową – to po co w przepisie cała szklanka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *