nadciśnienie

Nadciśnienie – jak się pozbyć nadciśnienia krwi ,sposoby

Nadciśnienie – wysokie ciśnienie krwi i poziom cholesterolu są dziś bardzo popularnym problemem medycznym, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, gdzie kultura żywieniowa bynajmniej nie jest korzystna dla prawidłowego funkcjonowania. Również w Polsce schorzenia te zaczyna się jednak diagnozować coraz częściej i to nie tylko wśród osób starszych.

Ludzie, u których pojawia się nadciśnienie oraz wysoki poziom złego cholesterolu muszą być poddawani długotrwałym terapiom i specjalistycznemu leczeniu. Zmuszeni są, aby cały czas kontrolować swoje nawyki i zaakceptować fakt, że już nigdy nie będą mogli cieszyć się pełnią zdrowia.

Okazuje się jednak, że nie zawsze trzeba wydawać ogromne pieniądze na komercyjne leki. Z pomocą przychodzi tutaj medycyna alternatywna, która zupełnie inaczej postrzega te popularne schorzenia. Amiszowie na przykład w ogóle nie korzystają z klasycznej medycyny. Czy wiesz, jak traktują ten problem?

Korzystając ze starożytnego naturalnego lekarstwa na wysokie ciśnienie krwi i cholesterolu, okazuje się, że efekty naprawdę są zadowalające. Przepis, który za chwilę Wam podamy leczy mnóstwo chorób, ponieważ wzmacnia układ odpornościowy sprawiając, że lepiej radzi sobie z chorobami. To naprawdę proste i wystarczy tylko kilka składników, które na pewno masz w domu. Przygotuj naturalne remedium i pij je przez tydzień.

Nadciśnienie syrop – składniki:

rozdrobniony imbir

ząbek czosnku (tarty)

1 łyżka octu jabłkowego

1 łyżeczka miodu

1 łyżka soku z cytryny

Włóż wszystkie składniki do blendera i mieszaj z maksymalną prędkością przez pół minuty. Odcedź płyn i wlej do szklanego pojemnika. Przechowuj w lodówce przez pięć dni a następnie przez tydzień pij dwie łyżeczki, dwa razy dziennie. Wypróbuj tę metodę i podziel się wynikami ze swoimi bliskimi!

Komentarze

  1. Jak z jednej łyżki octu jabłkowego , jednej łyżki soku z cytryny i 1 łyżeczki miodu można otrzymać preparat
    który ma wystarczyć na 7 dni stosując 2 łyżeczki dziennie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *