Domowy sposób na problemy z widzeniem

Domowy sposób na problemy z widzeniem! Stara rosyjska receptura!

Domowy sposób na problemy z widzeniem – w niniejszym artykule przedstawiamy skuteczną, naturalną metodę leczenia opracowaną przez uznanego, rosyjskiego chirurga okulisty. Sposób ten ma za sobą już 50 lat historii i wciąż zyskuje coraz większą popularność. Skuteczność jest tak wysoka, że do dziś dnia wielu lekarzy zaleca tę metodę wszystkim pacjentom cierpiącym na zaburzenia widzenia spowodowane na przykład nieprawidłowym ciśnieniem wewnątrzgałkowym.

Domowy sposób na problemy z widzeniem

Przepis jest bardzo prosty do wykonania. W jego składzie znajdują się jedynie naturalne składniki takie jak żel z aloesu, cytryna i miód.

Oto dokłada lista niezbędnych składników:

  • 100 gram soku z aloesu
  • 500 gram pokruszonych orzechów włoskich
  • 300 gram miodu
  • sok z 3-4 cytryn

Sposób przygotowania

Wymieszać wszystkie składniki do uzyskania jednolitej mikstury.

Środek ten należy spożywać w ilości jednej łyżki stołowej trzy razy dziennie i na pół godziny przed głównym posiłkiem. Kontynuować aż do odczucia wyraźnej poprawy widzenia. Następnie kurację można przerwać. Jest to doskonały sposób, który nie tylko wzmocni pracę oczu, ale doskonale wpłynie także na pracę metabolizmu oraz ogólną kondycję organizmu.

Uwaga:

Należy pamiętać, że z powyższego przepisu nie powinny korzystać osoby cierpiące z powodu uszkodzeń nerek i przewodu pokarmowego a także zapalenie układu rozrodczego, gruźlicę i hemoroidy. Powinny go unikać również kobiety w zaawansowanej ciąży. Aloes zastosowany do sporządzenia leku nie powinien mieć więcej niż trzy lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *