białe zęby

Białe zęby – domowy sposób, aby pozbyć się kamienia nazębnego

Białe zęby – wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że piękne, zdrowe i białe zęby są niezbędne dla promiennego uśmiechu, który ma się stać naszą wizytówką. Jednakże jedzenie, genetyka i często niewłaściwa higiena prowadzą do powstawania płytki nazębnej, która nie pozwala nam cieszyć się wymarzonymi, gwiazdorskimi zębami. Nieregularne czyszczenie zębów i niestosowanie nici dentystycznej prowadzi do powstania uporczywego kamienia, który wygląda nieestetycznie a zęby pod jego wpływem stają się żółte. Oddech staje się nieświeży i żadne preparaty zachowawcze nie są w stanie w tym pomóc.

Nieleczony kamień nazębny może prowadzić do licznych chorób – w tym zakażeń i zapaleń przyzębia

Oczywiście istnieją sposoby na to, aby skutecznie pozbyć się kamienia nazębnego. Zalicza się do tego między innymi zabieg stomatologiczny, który niestety jest bardzo kosztowny. Równie skuteczne często bywają alternatywne, naturalne sposoby. Rynek daje nam w tym zakresie ogromne możliwości. Produkty, które są nam potrzebne do usunięcia kamienia w domu często mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dziś przedstawimy Wam dwie metody na walkę z kamieniem. Oczywiście nie musimy przy tym raczej wspominać, że w żadnej z nich nie znajdziecie szkodliwych chemikaliów?

Te domowe środki pomogą Wam uzyskać białe zęby łatwo i szybko. Nie ma żadnych skutków ubocznych – są w pełni naturalne, bezpieczne i bezinwazyjne

Już po pierwszej próbie przekonasz się, że nie potrzebujesz w swojej domowej kosmetyczce żadnych komercyjnych preparatów.

Sposób pierwszy na białe zęby

Wszystko, czego tutaj potrzebujesz to nasiona sezamu. Przeżuwaj je przez kilka minut a następnie wypluj. Nie połykaj! Następnie dokładnie oczyść zęby suchą szczoteczką. Nasiona sezamu będą działać jak najlepszy środek czyszczący, który pozwoli Ci się szybko pozbyć zarówno kamienia, jak i płytki nazębnej.

Sposób drugi na białe zęby

Posyp szczoteczkę do zębów solą morską i szoruj nią zęby dwa lub trzy razy w tygodniu – wówczas uzyskasz najlepsze efekty. Po czyszczeniu wypłucz usta zimną wodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *