Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Naturalny sposób na bezsenność! Sprawdź jak skuteczny jest Ten przepis!

Naturalny sposób na bezsenność – czy masz trudności z zasypianiem i wciąż budzisz się w środku nocy? Przewlekła bezsenność zwiększa ryzyko zachorowania na liczne schorzenia takie jak nadciśnienie, choroby serca oraz udar. Mamy jednak dobrą wiadomość! Istnieje skuteczny sposób, dzięki któremu pozbędziesz się tego problemu raz, na zawsze!

Składniki, których potrzebujesz:

1 łyżka oleju kokosowego

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

1/4 łyżeczki miodu

1/8 łyżeczki soli morskiej

Przygotowanie: połącz miód i olej kokosowy w misce i dodaj odrobinę soli. Dobrze wymieszaj i zjedz jedną łyżkę mieszaniny popijając wodą. Możesz również skorzystać z drugiego sposobu. W miseczce wymieszaj miód i olej kokosowy. Zjedz jedną łyżką i popij szklanką wody. Następnie sól morską rozmieszaj w małej filiżance z czystą, filtrowaną wodą i wypij.

Jeśli na początku kuracji wciąż budzisz się w nocy to również wtedy wypij mieszankę.

Naturalny sposób na bezsenność – dlaczego to pomaga?

Olej kokosowy jest niezwykle bogaty w korzystne dla organizmu tłuszcze, które dostarczają organizmowi energii. Spożywanie go przed snem zapobiegnie budzeniu się w nocy na przykład z powodu głodu. Jego właściwości wykazują również zdolność zmniejszania poziomu cukru we krwi, który często powoduje bezsenność. Miód z kolei poprawia jakość snu. Jego zawartość w organizmie zadba o prawidłowe magazynowanie glikogenu w wątrobie i mózgu. Kiedy poziom glikogenu jest niewłaściwy gruczoły nadnerczy uwalniają znacznie więcej hormonów stresu takich jak adrenalina i kortyzol. Te stężenie skutecznie obniży sól morska. Wykazuje ona również zdolność do wytwarzania niezbędnej organizmowi energii nocą.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *