utrata masy ciała

Utrata masy ciała – szybka i skuteczna, walka z nadwagą

Utrata masy ciała to trudny i żmudny proces. Nadprogramowe kilogramy szybko się pojawiają, ale ich eliminacja staje się problematyczną. Nasza dzisiejsza receptura dedykowana jest osobom cierpiącym z powodu otyłości brzusznej. Tkanka tłuszczowa zlokalizowana w tej części ciała jest najtrudniejsza do spalenia.

Receptura jest niesamowicie skuteczna a przy tym również łatwa w stosowaniu i bezpieczna. Można ją łatwo przygotować i wystarczy tylko jeden kieliszek dziennie przed pójściem spać, aby zyskać niesamowite efekty. Najlepsze jest jej szybkie działanie w bardzo krótkim czasie.

Należy pić napój przed snem, ponieważ wówczas metabolizm jest najwolniejszy a utrata kilogramów najtrudniejsza. Mikstura pomaga spalić kalorie i zwiększa metabolizm również w czasie snu.

Utrata masy ciała – szybka i skuteczna mikstura

W składzie receptury znajdziemy same dobroczynne produkty: imbir, aloes, ogórki, cytrynę, kapustę i pietruszkę.

Cytryna eliminuje z organizmu wszelkie szkodliwe substancje, które zostały nagromadzone w wyniku na przykład nieprawidłowej diety. Witamina C przyspiesza również metabolizm i spalanie tłuszczu.

Imbir z kolei sprzyja prawidłowemu trawieniu. Hamuje też nadmierne odczuwanie głodu i wspomaga szybsze spalanie tłuszczu zapobiegając przy tym uporczywym zaparciom.

Ogórki zaś skutecznie zwalczają nadwagę. W ich składzie znajduje się woda oraz błonnik a przy tym niewielka ilość kalorii.

Sok z aloesu jest bogaty w naturalne przeciwutleniacze, które pomagają wyeliminować wolne rodniki z organizmu, zmniejszając tym samym proces zapalny. Zwiększa też tempo spalania tłuszczu.

Pietruszka i kapusta zawierają w swoim składzie bardzo niewiele kalorii. Są bogate w witaminy, minerały oraz przeciwutleniacze. Zapobiegają zatrzymywaniu się wody w organizmie i zmniejszają uczucie wzdęć.

Przepis

Składniki:

1 cytryna

korzeń tartego imbiru

sok z aloesu

1 ogórek

pęczek pietruszki lub kapusta

pół szklanki wody.

Przygotowanie

Wystarczy umieścić wszystkie składniki w blenderze i zmiksować na jednolitą konsystencję. Pić codziennie przed snem.

Komentarze

  1. Przepis jest nieprecyzyjny…
    1. ile tego imbiru ma być?
    2. ile soku z aloesu?
    3. jak długo może to stać w lodówce

  2. Przepis niedokładny,jaki ma być ogórek kiszony czy zielony- świeży, i ile soku z aloesu,ile imbiru,jaka kapusta świeża czy kiszona i ile tej kapusty pęczek jak pietruszki.Proszę o dokładny przepis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *