Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Włókniakomięsaki skóry – jak się ich pozbyć bez wizyty u lekarza, leczenie

Włókniakomięsaki – brodawki to łagodne narośla skórne, które mogą powodować liczne problemy kosmetyczne. Zwykle nie są bolesne, ale czasami można je podrażnić a wówczas są dotkliwe i krwawią. Włokniakomięsaki są podobne do brodawek, ale wywołują je zupełnie inne czynniki. Źródłem ich powstawania zwykle jest wirus HPV. Lokalizują się w takich miejscach na ciele jak pachy, szyja i twarz – czyli tam, gdzie następuje wzmożona potliwość. Dla niektórych ich wygląd bywa przerażający zwłaszcza kiedy są w zaawansowanym stadium.

Włókniakomięsaki

Włókniakomięsaki pojawiają się w tkance łącznej i objawiają się na początku tak samo jak brodawki. Mierzą kilka milimetrów a skóra może mieć nieco inny kolor. Często można je zauważyć również pod biustem i w okolicach powiek. Ich liczba rośnie wraz z wiekiem a za powstawanie często odpowiada genetyka.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Zwykle schorzenie to nie jest szczególnym zagrożeniem dla zdrowia niemniej jednak nikt nie chciałby się z nimi zmierzyć, co wynika przede wszystkim z ich nieestetyczności.

Istnieje ludowa metoda, która okazała się skuteczna w walce z brodawkami, guzkami i podobnymi zmianami. Mowa tu o occie jabłkowym, którego szerokie spektrum działania wciąż nie zostało w pełni odkryte.

Właściwości lecznicze ACV w odniesieniu do problemów skórnych są znane i stosowane w medycynie naturalnej już od wieków. Po pierwsze jest antybakteryjny, działa przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo. To właśnie czyni z niego doskonałe narzędzie do skutecznej i bezbolesnej walki z brodawkami. Nie powstaną blizny, które są nieodzownym elementem zabiegów chirurgicznych. Nie są w prawdzie widoczne, ale istnieją a im więcej ich jest, tym bardziej rzucają się w oczy.

Co robić aby włókniakomięsaki zniknęły?

Oczyść dokładnie skórę zmienioną chorobowo. Umieść na plastrze kilka kropli octu jabłkowego i przylej przylepiec do brodawki. Pamiętaj o tym, że oczyszczanie przed użyciem octu jabłkowego jest niezwykle istotne. Ponadto miej również na uwadze to, aby każdego dnia stosować nowy, sterylny plaster. Jeśli będziesz systematyczny to Twoje brodawki zaczną znikać już w ciągu pięciu dni. Zdarza się, że po tym czasie efekty nie są zauważalne, ale nie poddawaj się! Po prostu kontynuuj terapię jeszcze przez kolejne kilka dni.


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *