włókniakomięsaki

Włókniakomięsaki skóry – jak się ich pozbyć?

Włókniakomięsaki – brodawki to łagodne narośla skórne, które mogą powodować liczne problemy kosmetyczne. Zwykle nie są bolesne, ale czasami można je podrażnić a wówczas są dotkliwe i krwawią. Włokniakomięsaki są podobne do brodawek, ale wywołują je zupełnie inne czynniki. Źródłem ich powstawania zwykle jest wirus HPV. Lokalizują się w takich miejscach na ciele jak pachy, szyja i twarz – czyli tam, gdzie następuje wzmożona potliwość. Dla niektórych ich wygląd bywa przerażający zwłaszcza kiedy są w zaawansowanym stadium.

Włókniakomięsaki

Włókniakomięsaki pojawiają się w tkance łącznej i objawiają się na początku tak samo jak brodawki. Mierzą kilka milimetrów a skóra może mieć nieco inny kolor. Często można je zauważyć również pod biustem i w okolicach powiek. Ich liczba rośnie wraz z wiekiem a za powstawanie często odpowiada genetyka.

Zwykle schorzenie to nie jest szczególnym zagrożeniem dla zdrowia niemniej jednak nikt nie chciałby się z nimi zmierzyć, co wynika przede wszystkim z ich nieestetyczności.

Istnieje ludowa metoda, która okazała się skuteczna w walce z brodawkami, guzkami i podobnymi zmianami. Mowa tu o occie jabłkowym, którego szerokie spektrum działania wciąż nie zostało w pełni odkryte.

Właściwości lecznicze ACV w odniesieniu do problemów skórnych są znane i stosowane w medycynie naturalnej już od wieków. Po pierwsze jest antybakteryjny, działa przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo. To właśnie czyni z niego doskonałe narzędzie do skutecznej i bezbolesnej walki z brodawkami. Nie powstaną blizny, które są nieodzownym elementem zabiegów chirurgicznych. Nie są w prawdzie widoczne, ale istnieją a im więcej ich jest, tym bardziej rzucają się w oczy.

Co robić aby włókniakomięsaki zniknęły?

Oczyść dokładnie skórę zmienioną chorobowo. Umieść na plastrze kilka kropli octu jabłkowego i przylej przylepiec do brodawki. Pamiętaj o tym, że oczyszczanie przed użyciem octu jabłkowego jest niezwykle istotne. Ponadto miej również na uwadze to, aby każdego dnia stosować nowy, sterylny plaster. Jeśli będziesz systematyczny to Twoje brodawki zaczną znikać już w ciągu pięciu dni. Zdarza się, że po tym czasie efekty nie są zauważalne, ale nie poddawaj się! Po prostu kontynuuj terapię jeszcze przez kolejne kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *