Prosty sposób na naturalny krem pod oczy, wskazówki

Worki pod oczami to problem pojawiający się niezwykle często. Jego przebieg nasila się z wiekiem, w związku z czym wydaje się, że jest to nieodłączny element procesu starzenia się skóry. Sprawiają, że człowiek czuje się staro, nieatrakcyjnie, traci pewność siebie i poczucie własnej wartości. Nic dziwnego, że wszyscy dotknięci tym problemem szukają usilnie skutecznego remedium, które pomoże raz na zawsze pozbyć się uprzykrzającego życia kłopotu. Dlaczego w ogóle tak się dzieje i skąd biorą się worki? Jest to normalny tłuszcz, który odpowiada za utrzymanie oka w prawidłowej pozycji. Wraz z wiekiem tłuszcz, zgodnie z ruchem grawitacyjnym, przesuwa się jednak w dół. Sprawia to, że oczy stają się napuchnięte.

Każdemu, kto również boryka się z takim samym schorzeniem polecamy zastosowanie naturalnego środka, który będzie składał się z czterech skutecznych składników. Kluczowym jest oczar wirginijski – ekstrakt roślinny obfitujący w szereg leczniczych składników odżywczych. Wykazuje wysokie działanie przeciwzapalne, zapobiega uszkodzeniom komórek, redukuje obrzęk, goi rany. Rumianek i olejek lawendowy, czyli olejki eteryczne korzystnie wpływają na skórę. Aloes z kolei działa przeciwzapalnie.

Domowy sposób na krem z oczaru wirginijskiego do stosowania każdego ranka

Składniki, których potrzebujesz:

  • 15 ml wyciągu z oczaru wirginijskiego
  • 10 kropli olejku rumiankowego
  • 15 ml żelu z aloesu
  • 10 kropli olejku lawendowego

Wykorzystaj nasze wskazówki a  worki pod oczami znikną

Weź mały słoik i połącz wszystkie składniki mieszając aż do momentu uzyskania jednolitej masy. Przechowuj słoik w lodówce.

Każdego ranka, najlepiej od razu kiedy się obudzisz, nałóż niewielką ilość żelu wokół oczu i pozostaw tak długo jak to tylko możliwe. Następnie spłucz pozostałości myjąc delikatnie twarz. Dla zwieńczenia dzieła zastosuj swój ulubiony krem lub balsam pielęgnacyjny. Powtarzaj tę procedurę każdego ranka, tak długo aż nie zabraknie Ci kremu. Jeśli chcesz kontynuować jego stosowanie po prostu przygotuj nową partię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *