Olejek grejpfrutowy

Olejek grejpfrutowy w walce z uporczywym cellulitem. Cellulit to …

Olejek grejpfrutowy w walce z uporczywym cellulitem? Cellulit to jedno z najczęściej występujących schorzeń skóry, które dotyka niemalże każdą kobietę. Masaże, sport, zdrowa dieta i specjalistyczne kosmetyki to tylko sposoby na to, aby pozbyć się znienawidzonej skórki pomarańczowej pokrywającej ciało.

Olejek grejpfrutowyAby skutecznie pozbyć się cellulitu można wykorzystać ogólnodostępne produkty naturalne, które są tanie i działają niezwykle efektywnie. Nie powodują również żadnych skutków ubocznych, co zdecydowanie jest ich głównym atutem. Najlepszy, z radzących sobie produktów, to grejpfrut, który można wykorzystywać jako główny składnik samodzielnie sporządzonych olejków i innych, naturalnych kosmetyków.

Certyfikowane olejki eteryczne o potwierdzonym działaniu mają niezwykle wysokie właściwości lecznicze i terapeutyczne w leczeniu naturalnym. Każdy więc powinien posiadać je w swoim domu. Na początek wystarczy zacząć od podstawowych zabiegów – na przykład peelingów, sukcesywnie eliminując wszystkie tradycyjne kremy i środki pielęgnacyjne ze swojej kosmetycznej półki.

Cellulit pojawia się u każdego w zróżnicowanym nasileniu. Szczególnie często borykają się z nim młode matki po urodzeniu dziecka i ludzie, którzy wygrywają z nadwagą.

Olejek grejpfrutowy doskonale sprawdza się do walki z cellulitem. Można stosować go jako naturalne mydło albo środek wspomagający prawidłowe działanie metabolizmu. Fenomenalny, długo utrzymujący się zapach to jego kolejny atut. Dowiedziono, że grejpfrut niszczy komórki tłuszczowe, dlatego właśnie tak skutecznie radzi sobie z efektem skórki pomarańczowej na ciele.

Oto bardzo prosty przepis, który pomoże Ci szybko pozbyć się cellulitu

Składniki

Zmieszaj olejek kokosowy i olej z grejpfruta w słoiku. Powstałą mieszankę wcieraj codziennie w skórę objętą cellulitem tak długo, aż nie zauważysz zadowalających efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *