lecznicza marihuana

Nowe czopki przeciwbólowe z marihuaną – konkurencyjny zabójca dla klasycznych leków!

Leczenie marihuaną? Istnieje mnóstwo dowodów na to, że regularne przyjmowanie klasycznych środków bólowych takich jak ibuprofen może prowadzić do bardzo poważnych, groźnych dla człowieka skutków ubocznych. Przemysł farmaceutyczny jest jednak tak potężny, że Agencja Żywności i Leków nie publikuje wyników przeprowadzonych badań do wglądu publicznego.

lecznicza marihuanaSpołeczeństwo byłoby znacznie bezpieczniejsze i zdrowsze, gdyby miało świadomość korzyści wynikających z leczenia naturalnego. Mowa tu również oczywiście o medycznej marihuanie, która wykazuje nadzwyczajne właściwości przeciwbólowe.

Wiele krajów już zalegalizowało produkty oparte na bazie marihuany. Mogą po nie sięgać zarówno osoby z permanentnymi, chronicznymi migrenami, jak i kobiety, które cierpią na przykry zespół napięcia przedmiesiączkowego.

Marihuana – skuteczna ulga w bólu

W celu leczenia PMS można stosować czopki pochwowe o nazwie Foria Relief. Są one produkowane na bazie marihuany, ale w ich składzie można znaleźć także masło kakaowe. Produkt ten zapewnia optymalne rozluźnienie mięśni, przez co wszelkie dolegliwości związane ze stanem napięcia przedmiesiączkowego ustępują niemalże natychmiast po zastosowaniu suplementu.

Produkt ten jest dokładnie testowany pod kątem działania. Sprawdza się również zawartość szkodliwych pestycydów i pozostałości rozpuszczalników czy drobnoustrojów, które przedostają się do leku w procesie produkcyjnym. Jeśli zostaną zauważone jakiekolwiek nieprawidłowości partia leku nie dostaje się do sprzedaży. Pacjenci mogą więc być pewni stu procentowego bezpieczeństwa.

Foria Relief to poważna konkurencja dla popularnych produktów, takich jak Vicodin, Midol i łatwo dostępny Ibuprofen. Czopki zmniejszają stan zapalny i wpływają korzystnie na funkcjonowanie zakończeń nerwowych macicy, szyjki macicy, jajników i okolicznych tkanek. Blokują sygnały bólu, co prowadzi do złagodzenia skurczy. Wszystko to za sprawą THC i CBD i aktywnych kannabinodidów.

Dr Berman uważa, że czopki, które przyjmowane są dopochwowo a nie doustnie natychmiast przedostają się bezpośrednio do krwiobiegu, a to potęguje skuteczność i szybkość działania.

Agencja FDA nie zatwierdziła jeszcze tego produktu. Pacjenci jednak niejednokrotnie skorzystali już z jego właściwości leczniczych.

Fenomen tego produktu otwiera drogę dla całego szeregu innych środków opartych na działaniu marihuany. Mowa tu między innymi o czekoladkach, nalewkach, preparatach do stosowania miejscowego, czy łagodzących skurcze dodatkach do kąpieli.

Niestety ale w Polsce w dalszym ciągu produkty na bazie leczniczej marihuany nie są dostępne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *