Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – na czym polega?

 

Nie odpowiada Ci wielkość Twojego członka, ale przeraża Cię wizja zabiegu powiększania penisa? Zupełnie niepotrzebnie! To w pełni bezpieczna procedura, oczywiście jeśli postawisz na powiększanie penisa kwasem hialuronowym. W tym artykule wyjaśniamy, jak wygląda taki zabieg i dlaczego warto się na niego zdecydować!

Jak wygląda powiększanie penisa kwasem hialuronowym?

Jak sama nazwa wskazuje, aby powiększyć penis tą metodą, należy wprowadzić do niego odpowiednią ilość kwasu hialuronowego – im większy ma być członek na końcu zabiegu, tym więcej kwasu należy użyć. Odbywa się to przy pomocy cienkiej igły nazywanej kaniulą, którą wprowadza się pod skórę penisa. Bez obaw! Cały zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego w jego trakcie nie poczujesz żadnego dyskomfortu. W dodatku procedura ta nie trwa długo – po zaledwie 30 minutach będzie już po wszystkim. Po zabiegu możesz od razu wrócić do domu – powiększanie penisa kwasem nie wymaga bowiem hospitalizacji.

Dlaczego do powiększania penisa stosuje się kwas hialuronowy?

Zapewne nie raz słyszałeś o kwasie hialuronowym w różnych reklamach – to składnik wielu kremów, a także substancja chętnie stosowana podczas zabiegów medycyny estetycznej. Nic dziwnego – kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, gdzie wchodzi w skład tkanki łącznej i odpowiada za sprężystość. Oznacza to, że idealnie nadaje się do powiększania penisa, gdyż jest wysoce akceptowalny przez organizm. W dodatku preparaty przeznaczone do powiększania członka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znajdujące się w ciele enzymy nie rozłożyły szybko wprowadzonego kwasu hialuronowego. W ten sposób możesz skutecznie zwiększyć rozmiar swojego penisa i cieszyć się długotrwałym efektem.

Jakie efekty można uzyskać, powiększając penisa kwasem hialuronowym?

Poza bezpieczeństwem najważniejszą kwestią dotyczącą zabiegu powiększania penisa są efekty, jakie można dzięki niemu uzyskać. A te są naprawdę zaskakujące! Powiększanie penisa kwasem hialuronowym pozwala zwiększyć obwód członka o 2-5 cm oraz wydłużyć go o 1-3 cm. Ponadto ogólny wygląd członka po podaniu kwasu hialuronowego ulega znacznej poprawie – penis staje się dużo jędrniejszy. Nie trzeba również martwić się, że podanie kwasu hialuronowego spowoduje wystąpienie na prąciu zgrubień czy asymetrii – doświadczony lekarz zadba, aby substancja została wprowadzona równomiernie i dała najlepszy efekt. W ten sposób można uzyskać wymarzoną wielkość oraz wygląd penisa, co pozwoli na zwiększenie pewności siebie oraz poprawę życia seksualnego i romantycznego.

Czy po powiększaniu penisa występują jakieś efekty uboczne?

Do zabiegu powiększania penisa wielu mężczyzn może zniechęcać perspektywa bólu podczas jego wykonywania. Wyjaśniliśmy już jednak, że cała procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o żaden dyskomfort podczas przeprowadzania zabiegu. Jednak jak wygląda sytuacja po wykonanym powiększeniu? Oczywiście naturalnym efektem ubocznym zabiegu może być zasinienie lub zaczerwienienie w miejscu, gdzie została wprowadzona igła. Jest to jednak normalne zjawisko, którym nie trzeba się martwić. Może również wystąpić uczucie swędzenia oraz obrzęk, jednak mijają one zaledwie kilka dni po zabiegu. Podczas zabiegu powiększania penisa stosuje się cienkie igły, dzięki czemu ryzyko powstałych na skutek wkłucia blizn jest minimalne. Widać zatem, że powiększanie penisa jest w pełni bezpieczną procedurą.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu?

Niestety nie ma jeszcze sposobów na powiększenie penisa  kwasem hialuronowym na stałe. Oznacza to, że zabieg należy co pewien czas powtarzać, jeśli chce się utrzymać uzyskany efekt. Co jaki czas należy ponownie wykonać zabieg powiększania penisa? Zazwyczaj rezultaty zabiegu utrzymują się przez około rok, dlatego poleca się powtarzanie całej procedury co 12 miesięcy. Można również wykonywać zabieg co kilka miesięcy, dzięki czemu powiększenie penisa będzie stale takie samo. Czas, przez jaki utrzyma się efekt, będzie zależał od tempa degradacji kwasu hialuronowego w skórze, które jest czynnikiem indywidualnym i może być różne u innych osób.

Jak przygotować się do zabiegu powiększania penisa?

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym nie wymaga większych przygotowań. Najważniejsze, aby zgłaszając się na zabieg, nie być chorym – wszelkie infekcje wirusowe czy bakteryjne mogą bowiem negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo procedury. Ponadto należy pamiętać, aby przez kilka dni poprzedzających wizytę nie stosować niesteroidowych leków przeciwzapalnych (zawierających ibuprofen, paracetamol czy aspirynę) oraz leków obniżających krzepliwość krwi. Warto natomiast wykonać przed zabiegiem depilację okolic intymnych.

Niestety nie każdy może skorzystać z zabiegu powiększania penisa. Przeciwwskazaniem do jego wykonania są m.in. choroby nowotworowe narządów układu moczowo-płciowego, stulejka czy przyjmowanie niektórych leków. Możliwość wykonania zabiegu oceni najpierw lekarz androlog zajmujący się przeprowadzaniem powiększania penisa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *