Witaminowa bomba poprawiająca morfologię krwi

Witaminowa bomba poprawiająca morfologię krwi – szalenie skuteczna!

Ta witaminowa bomba pozytywnie wpływa na morfologię krwi. Dlaczego warto o nią zadbać? Najważniejszym składnikiem krwi jest hemoglobina. Odpowiedzialna jest na transportowanie tlenu. Obniżony poziom hemoglobiny może prowadzić do anemii. Ludzie przekazują wiele przepisów zwiększających stężenie hemoglobiny we krwi. My podajemy kolejny, rewelacyjny przepis na poprawę tego stanu rzeczy.

Witaminowa bomba poprawiająca morfologię krwiTa witaminowa bomba jest bardzo smaczna i niezwykle prosta w przygotowaniu. Przepis o którym za chwilę się dowiesz jest przekazywany od wieków, aż do dzisiejszych czasów, przez nasze babcie. Receptura jako jedna z nielicznych w pozytywny sposób wpłynie na zwiększenie stężenie hemoglobiny we krwi. Tym samym zwiększysz ilość krwinek jak i całą morfologię krwi.

Środek jaki za chwilę wykonasz, możesz spożywać tak długo jak tylko będziecie chcieli. Nie posiada on żadnych skutków ubocznych chyba, że przypiszemy go do wzrostu energii. Po około dwóch tygodniach spożywania wykonaj badania morfologii krwi, a przekonasz się o jego skutecznym działaniu.

Jak wykonać witaminową bombę poprawiającą morfologię krwi?

Składniki:

Sposób przygotowania:

  1. Cytryny umyć, pokroić i usunąć z nich pestki.
  2. Z marchwi oraz buraków wyciskamy sok.
  3. Drobno siekamy orzechy.
  4. Drobno siekamy rodzynki
  5. Wszystkie składniki bardzo dobrze mieszamy z sobą.

Tak przygotowaną miksturę przelewamy do szklanego pojemnika (może być słoik). Całość przechowujemy w lodówce.

Aby osiągnąć zamierzony cel, musimy przyjmować po jednej łyżeczce mikstury, bezpośrednio przed posiłkiem. Ważne, aby przyjmować go tylko trzy razy dziennie.

Jak widzisz, przygotowanie tej mieszanki produktów nie należy do trudnych, a jest witaminową bombom. Jak udasz się z tymi wynikami do swojego lekarza, to on będzie na tyle zaskoczony, że poprosi ciebie o ten przepis :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *