Dlaczego warto być w ciąży

Dlaczego warto być w ciąży? Macierzyństwo to nie wszystko …

Dlaczego warto być w ciąży? Przecież ciąża to otyłość, ociężałość, ograniczenia i wizja macierzyństwa. Warto być w ciąży z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego ze będzie się matką, rodzicem, urodzi się nam dziecko, nasze dziecko, nowe życie dające nową jakość naszej rodzinie.

Dlaczego warto być w ciąży? Warto być w ciąży bo..

Ciąża to nie tylko problemy ze zdrowiem i samopoczuciem, humory, szaleństwo hormonów, ma ona też swoje dodatnie strony. Przede wszystkim w ciąży nie musisz uważać i przyjmować antykoncepcji. Masz spokój, bo nie masz miesiączki, nie musisz pamiętać o pigułkach czy plastrach a nawet prezerwatywach.

Dlaczego warto być w ciąży, czyli dieta ciężarnej

Mimo iż teoretycznie winnaś w ciąży dbać o dietę to w praktyce wiele ciężarnych pozwala sobie na więcej niż zwykle. Nikt ci nie robi wyrzutów za zjedzenie opakowania lodów, czy batonika. Możesz rozkoszować się ulubionymi daniami, nie przejmować kaloriami i nie masz z tego powodu wyrzutów sumienia.

Co więcej nie musisz się odchudzać a przybieranie na wadze możesz zrzucić na ciążę. Jesz wtedy kiedy masz ochotę, tyle ile chcesz i to co lubisz najbardziej. Możesz też z pełnym usprawiedliwieniem odmówić zjedzenia potrawy przygotowanej przez teściową, czy męża. Masz doskonała wymówkę.

Większy biust, mocniejsze włosy i paznokcie

Ciąża i hormony ciążowe sprawiają, iż rośnie ci nie tylko brzuch ale i zaokrąglają się piersi. Zyskujesz na wyglądzie. Włosy staja się gęste, puszyste, a paznokcie przestają się łamać. Skóra promienieje i sprawia ze nigdy nie chcesz urodzić i już rozmyślasz o zajściu w kolejną ciążę za rok.

Po prostu czujesz się seksownie i powabnie. W dodatku w sypialni jest jeszcze lepiej. Seks jest doskonały. Wrażliwość na dotyk zostaje wyczulona, dzięki czemu przezywasz orgazm za orgazmem i nigdy dotąd tak ci nie było dobrze. Poza tym wspomaga cie zwiększone wydalanie śluzu.

Jesteś rozpieszczana

Na każdym kroku ktoś się o ciebie troszczy. Twój partner Cię rozpieszcza jak tylko może a Ty możesz to wykorzystać. Każdy jest Ci gotów pomóc i wyręczyć w obowiązkach. Chwilo trwaj! Kiedy ludzie ustępują Ci miejsca w autobusie, sklepie czujesz się jak królowa.

W dodatku nie można Cię zwolnić z pracy. Jak widać plusów ciąży jest całe mnóstwo. Warto być w ciąży i to nie raz, ani dwa. Teraz możesz Ty dyktować warunki, tak w domu, jak i w pracy. Wśród koleżanek jesteś w centrum uwagi. To o Tobie się mówi, dopytuje, dzwoni i Ciebie odwiedza.

Dziecko

Na świecie niebawem urodzi się mały cud – Twoje dziecko. To kolejny powód dla którego warto być w ciąży. Pojawi się ktoś kto Cię ukocha ponad życie bez oczekiwań na odwzajemnienie. Będziesz dla niego kimś ważnym, autorytetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *