ćwiczenia DEYNN

Ćwiczenia DEYNN – ćwiczenia na płaski brzuch i jędrne pośladki

Ćwiczenia DEYNN to jedna z najpopularniejszych w Polsce fit-celebrytek. Udało jej się osiągnąć wiele w kwestii swojego ciała i pozbyć się kompleksów dzięki ćwiczeniom na siłowni! Jakie zacząć ćwiczenia DEYNN na płaski brzuch i jędrne pośladki?

Rozgrzewka z Deynn

Aby porządnie rozgrzać ciało, Deynn zawsze rozpoczyna od przebieżki na bieżni. Następnie rozciąga partię mięsni, którą zamierza trenować, po czym męczy mięśnie bez obciążeń. Co ważne, rozgrzewka trwa około 20 minut. Pozwala ona doskonale przygotować się do intensywnych ćwiczeń na pośladki i brzuch.

Pośladki i brzuch w ogniu według Deynn

Płaskie, mało apetyczne pośladki zawsze były dużym kompleksem Marity Surmy. Dlatego też postanowiła, że przekuje swój największy kompleks w swoją największą dumę! Obecnie jest posiadaczką pięknie wyrzeźbionych pośladków, które dumnie prezentuje w mocno wykrojonych strojach kąpielowych. Rezultaty osiągnęła dzięki regularnemu wykonywaniu prostych ćwiczeń na mięśnie pośladków.

Unoszenie bioder podczas leżenia na piłce to ćwiczenie dające niesamowite rezultaty. Wszelkie wykroki i zakroki to również ćwiczenia, które każdy może wykonywać regularnie w domu. W klęku z podparciem warto wykonywać naprzemienne, możliwie jak najwyższe wymachy nóg do góry. To ćwiczenie wspaniale wzmacnia mięśnie pośladków i uwypukla je. Doskonałym, bardzo promowanym przez miłośniczki fitness ćwiczeniem na pośladki są też przysiady. Wykonując serie tych ćwiczeń 3-4 razy w tygodniu w ciągu kilku tygodni zaobserwujesz pierwsze efekty. Pośladki uniosą się lekko i będą pełniejsze!

Aby osiągnąć płaski brzuch, również nie trzeba wydawać majątku na trenera personalnego. Najlepsze rezultaty dają klasyczne ćwiczenia znane z lekcji w-f w szkole. Wykonujmy więc brzuszki na wzmocnienie mięśni prostych brzucha. Mięśnie skośne doskonale wyrzeźbią nożyce pionowe i poziome. Do wzmocnienia mięśni brzucha i całego ciała doskonale nadają się klasyczne pompki. Absolutnym hitem wzmacniającym głębokie mięśnie brzucha jest też plank. Plank można wykonywać klasycznie lub z drobnymi modyfikacjami. Unosząc naprzemiennie nogi do góry podczas planku można rzeźbić jednocześnie mięśnie brzucha i pośladków!

Ćwiczenia Deynn – motywacja

Najlepsza motywacją do ćwiczeń z Deynn powinna być ona sama. W ciągu kilku lat jej sylwetka zmieniła się nie do poznania. Deynn nabrała masy mięśniowej i doskonale wyrzeźbiła partie ciała, które uważała za niedoskonałe. Dziś chętnie chwali się mocnymi udami, doskonałą kondycją i brzuchem z sześciopakiem.

Warto potraktować ją jako motywator. W sieci dostępne są filmy instruktażowe nagrane przez Maritę i jej narzeczonego – trenera personalnego. Dzięki nim dowiesz się, jak w krótkim czasie wyrzeźbić swoje ciało. Przekonasz się także, jak bardzo uzależniające może być trenowanie na siłowni i pokonywanie własnych kompleksów! Idealnym dowodem na to może być Deynn i jej chłopak Daniel. Wielka miłość połączyła ich właśnie na siłowni i to tam najlepiej się spełniają jako para!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *