Napój odchudzający

Napój odchudzający – przepis, sposoby przyrządzania, dawkowanie

Napój odchudzający – spalanie tłuszczu bez wysiłku – któż o tym nie marzy! Niestety, wciąż nie wynaleziono cudownego środka, który pozwoliłby zrzucić nadwagę całkowicie bez wysiłku. Wynaleziono jednak napój, który umożliwia spalanie tłuszczu w nocy!

Składniki odchudzającego napoju

Napój, który odchudza nocą to wynalazek Amerykanów. Potrzebujemy do niego: pół cytryny, 2 łyżki miodu, łyżeczkę cynamonu i przegotowaną wodę. Wodę gotujemy i studzimy aż zrobi się ciepła. Dodajemy do niej powyższe składniki i dokładnie mieszamy. Taki ciepły napój należy pić w nocy tuż przed pójściem spać oraz rano – na czczo. Głównym składnikiem przyspieszającym metabolizm jest tutaj cynamon. Ma on właściwości rozgrzewające i pobudzające krążenie. Pobudza przemianę materii w ciągu dnia oraz nocą. Wtedy jeszcze lepiej spalamy tkankę tłuszczową, kiedy nie przyjmujemy pożywienia.

Jest również inny ciekawy przepis na odchudzający napój. 1 cytryna, 1 ogórek zielony, imbir – 1 łyżka, sok z aloesu – 1 łyżka, kolendra – pęczek, miód – 1 łyżeczka i woda. Taki napój pije się przed snem. Ma on za zadanie wypłukiwać toksyny, przyspiesza przemianę materii. Poprawia też przemiany energetyczne na poziomie komórkowym.

Napój odchudzający – spalanie tłuszczu w nocy – hit czy kit

Jest wiele przepisów na napoje spalające tłuszcz nocą. Opierają się one głównie na składnikach korzennych. Mają za zadanie przyspieszać przemianę materii i poprawiać krążenie. Mogą się okazać skuteczne, jednak jako element zdrowego trybu życia. Nie wolno ich stosować jako substytutu zdrowego żywienia. Jeśli od rana do wieczora mamy nadwyżkę kalorii, będziemy tyć. Nie oczekujmy, że jeden napój zniweluje skutki złego odżywiania.

Jest wiele fantastycznych roślin i przypraw, które wspomagają odchudzanie. Pozwalają one przyspieszyć krążenie krwi. Usuwają nagromadzone toksyny, które utrudniają odchudzanie. Poprawiają metabolizm sprawiając, że szybciej pozbywamy się jedzenia z jelit. Wzmacniają odporność, zawierają dużo błonnika i witamin.

A zatem regulują przemiany metaboliczne w organizmie. Podczas snu zasadniczo nasz metabolizm zwalnia – wolniej trawimy, wolniej wchłaniamy. Dlatego warto w tym czasie zapewnić organizmowi koktajl pobudzający trawienie. Będzie on spożytkowany na spalanie tłuszczu, a nie na trawienie pokarmu, którego w żołądku po prostu nie ma. Finalnie regularne picie takiego napoju może nam bardzo pomóc. Oprócz tego jest on bardzo zdrowy i smaczny. Na pewno zatem nam nie zaszkodzi, można go więc śmiało pić każdego dnia.

Napoje odchudzające jako element diety

W ciągu dnia metabolizm węglowodanów jest szybszy niż wieczorem. Dlatego zaleca się, aby posiłki z węglowodanami jeść raczej na śniadanie i kolację. Wieczorny posiłek powinien zawierać jak najmniej węglowodanów, za to sporo białek i odrobinę tłuszczy. Stosując zbilansowaną dietę opierająca się na tym filarze, pewnie uda nam się schudnąć. W takim wypadku picie napojów na spalanie tłuszczu ma sens. Nierozsądne byłoby picie ich na przykład po kolacji zawierającej dużo węglowodanów. Takie koktajle powinny być stosowane jako element diety odchudzającej i zdrowego trybu życia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *