Niekonwencjonalne sposoby na zaburzenia erekcji

Niekonwencjonalne sposoby na zaburzenia erekcji – leczenie impotencji

Niekonwencjonalne sposoby na zaburzenia erekcji – sposobów na zaburzenia rekcji szuka się od wieków. Medycyna naturalna i niekonwencjonalna proponuje szereg zabiegów polegających na odpowiednim ucisku receptorów, masażu itp. Pewnym jest, iż na różne osoby skutkują różne metody, nie ma jednej jedynej w 100% skutecznej, za to warto poznać i spróbować kilu, aby wybrać tę najlepszą naturalną, bezpieczną, przystępną zamiast środków farmakologicznych. Niestety farmaceutyki na te przypadłość niosą ze sobą liczne skutki uboczne i ryzyka zachorowania na serce, czy inne poważne choroby.

Zaburzenia erekcji-hydroterapia

Znany z powiedzeń zimny prysznic jak się okazuje wcale nie studzi pożądania i podniecenia. Chłodne kąpiele, w tym bicze wodne statkują poziom emocji, jednak w przypadku zaburzeń erekcji działają pobudzająco. Dla skuteczności tej metody walki z impotencją istotna jest systematyczność i częstość poddawania się działaniu zimnej wody. Już w 1900 roku w publikacji :nowe lecznictwo przyrodne” poleca się kilkukrotne w ciągu dnia „zimne zmywanie podbrzusza i narządów płciowych”, a także polewanie zimną woda pleców.

Z czasem zapomniano o chłodnej wodzie inwestując w rozwój farmaceutyków. Obecnie obserwuje się powrót do metod naturalnych wśród seksuologów. Swój renesans przechodzą bicze wodne zalecane również na wzmożenie popędu płciowego. Biczowanie o niewielkiej mocy stosuje się na podbrzusze uderzając zimnym strumieniem wody z natrysku. By efekt był zadowalający bicze wodne winny przechodzić od cieplejszych przez chłodniejsze do zimnych i przeciwnie. Robiąc to delikatnie można uderzać strumieniem wody o jądra.

Taka kuracja przynosi doskonałe efekty u mężczyzn o siedzącym trybie życia, lubiących bokserki i saunę. Przegrzanie jąder często jest główną przyczyną zaburzeń erekcji i niepłodności. Hydroterapia to także sposób dla kobiet na udany seks.

Akupresura i jej skuteczność w leczeniu impotencji

Zabiegi akupresury pomagają w zaburzeniach erekcji poprzez ucisk receptorów zlokalizowanych na stopach. Niestety aby wykonać prawidłowo ten zabieg trzeba mieć rozległą wiedzę i doświadczenie, bowiem nie każdy ucisk stopy oddziałuje na narządy płciowe. Powszechni mówi się o wewnętrznej powierzchni pięt. Poza zlokalizowaniem receptorów istotna jest pozycja w której się zabieg wykonuje.

Noga winna być zgięta w stawie kolanowym, a ucisk winien być stopniowo nasilany w czasie od 3 do 5 minut na każdej pięcie kolejno. Warto dodać iż receptory kobiece mają inne umiejscowienie. By zauważyć poprawę w sprawności seksualnej akupresura wina być wykonywana co najmniej raz dziennie przez trzy minuty.

Niekonwencjonalne sposoby na zaburzenia erekcji – masaż i erekcja

Podobnie jak na kobiety, również na mężczyzn zbawiennie działa masaż. By pobudzić penisa warto wiedzieć które miejsce masować, a jest nim punkt znajdujący się nad owłosieniem łonowym w środkowej linii ciała. Można wykonać taki masaż w ramach gry wstępnej. W przypadku partnerki, którą chcemy podniecić masaż winno się wykonać w okolicy kręgosłupa lędźwiowego uciskając miejsca wokół guzków kręgowych.

Niekonwencjonalne sposoby na zaburzenia erekcji – aurikuloterapia

Jedną z metod naturalnych zwalczenia zaburzeń erekcji jest aurikuloterapia czyli uciskanie punktów zlokalizowanych na małżowinie usznej. Podobnie jak w przypadku akupresury istotne jest poznanie miejsc, które należy uciskać wpływając na stymulacje narządów płciowych. Ucisk małżowiny nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Po instruktaż aurikuloterapii warto zwrócić się do specjalisty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *