Jak przedłużyć stosunek seksualny

Jak przedłużyć stosunek seksualny? Jak zwiększyć przyjemność?

Jak przedłużyć stosunek seksualny? „Jak zwiększyć przyjemność seksualną?”. „W jaki sposób sprawić większą przyjemność partnerce?”  To niektóre z najczęściej zadawanych pytań. Wiele osób decyduje się na stosowanie przeróżnych środków chemicznych, które mogą mieć przecież negatywny wpływ na zdrowie. Tymczasem okazuje się, że wystarczy korzystać z dobroci matki natury – istnieje wiele naturalnych metod. Przedstawiamy kilka z nich.

Jedz więcej warzyw i owoców

Badania wykazały, że mężczyźni, którzy są wegetarianinami albo jedzą więcej warzyw i owoców są w stanie dać swojej partnerce lepszą przyjemność seksualną i stosunek trwa dłużej. Mają więcej wytrzymałości dzięki zawartości składników odżywczych, które otrzymują z tych owoców i warzyw – zwłaszcza potasu.

Oto kilka sprytnych trików, które możesz wypróbować przed seksem

  • Banan tuż przed seksem może poprawić wydajność, ponieważ zawiera potas. Ma też dużą ilość glukozy, która może pomóc Ci wytrzymać dłużej.
  • Picie soku z agrestu codziennie może pomóc nie tylko w wytrzymałości, ale też poprawić jakość plemników – zawiera żelazo i cynk.
  • Jedz garść truskawek przed stosunkiem. Wysoka zawartość cynku i stężenie glukozy może pomóc Ci wytrwać dłużej.
  • Unikaj przetworzonego cukru – ma mniej właściwości odżywczych i szybko ulatnia się z organizmu powodując spadek siły.

Jak przedłużyć stosunek seksualny – ograniczenie palenia

  • Palenie zmniejsza twardość tętnic i ogranicza przepływ krwi do penisa – jak twierdzi lekarz i terapeuta seksualny dr Vijayasarathi Ramanathan:

„Palenie tytoniu wpływa na każdy narząd ciała, w tym funkcjonowanie seksualne. Ludzie muszą zrozumieć, że erekcja u mężczyzn ma wiele wspólnego z zdrowym sercem, naczyniami krwionośnymi. Palacze są dwa razy częściej narażeni na zaburzenia wzwodu niż osoby niepalące „.

Zmniejszenie spożycia alkoholu również spowoduje przedłużenie przyjemności seksualnej

  • Alkohol ma złe działanie na zmysły, a to ma też znaczenie jeśli chodzi o seks. Lepiej jest po prostu mieć kontrolę.

Jak przedłużyć stosunek seksualny – praca na ramionach i mięśniach brzucha

Większość pozycji seksualnych wymaga, że mężczyzna leży na dłoniach i nogach. Oznacza to, że jego mięśnie muszą być silne. Tak więc praca na siłowni lub ćwiczeniach w domu może pomóc. Ćwiczenia poprawiają również przepływ krwi do penisa.

Spróbuj ćwiczeń Kegla lub ćwiczeń dna miednicy: ćwiczenia te są wykorzystywane głównie do uzyskania lepszej kontroli nad pęcherzem moczowym, ale poprawiają też sprawność seksualną.

Oprócz powyższych, dla ulepszenia sprawności seksualne warto:

  • dużo spać
  • poczytać poradniki
  • stosować odpowiednią grę wstępną
  • spróbuj z jogą

Wbrew pozorom sprawność seksualna może być polepszona bardzo szybko i w bardzo przyjemne, naturalne sposoby. Nie warto jest wprowadzać do swojego organizmu kolejnych niezdrowych, chemicznych substancji, skoro istnieją naturalne rozwiązania. Jeśli człowiek wprowadzi w swoje życie nowe nawyki, to tak naprawdę stanie się to częścią rutyny i z pewnością będzie owocowało na przyszłość.Więcej informacji na temat „Jak przedłużyć stosunek seksualny ?” znajdziesz w tym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *