folia spożywcza

Folia spożywcza – eliminacja toksyn, sposób na cellulit

Folia spożywcza może być użyta również do odtrucia organizmu z toksyn. To możliwe! Dzięki owinięciu ciała folia spożywczą można się odchudzi i wyzbyć toksyn. To nietypowa kuracja o charakterze kosmetycznym dające efekt cieplarniany w wyniku którego są pobudzane gruczoły potowe oraz krążenie krwi, przyspieszając spalanie tłuszczu, przemianę materii o oczyszczenie organizmu.

Eliminacja toksyn

Podstawowym założeniem kuracji folią spożywczą jest eliminacja toksyn. Owiniecie ciała folią działa oczyszczająco na zewnątrz poprzez oczyszczenie skóry z sebum, zaskórników itp. jak też do wewnątrz poprzez pobudzenie krążenia i przyspieszenie metabolizmu. Dostępnych jest co najmniej kilka sposobów wykonania tego zabiegu. Każdy z nich skutkuje innymi efektami korzystnymi dla zdrowia. Przede wszystkim folia spożywcza stosowana jest celem pozbycia się cellulitu.

Folia spożywcza i miód

Jedną z metod odtruwania jest folia w połączeniu z miodem. Należy podgrzać miód i dodać do niego żółtko jaja kurzego a także kilka kropki olejku eterycznego (obojętne jakiego) wedle uznania. Polecany jest olejek cytrynowy lub pomarańczowy czy olejek jojoba. Tak przyrządzoną mieszankę należy rozprowadzić na wybraną partię ciała. Należy pamiętać by folia nie owijać całego ciała a kolejno ramiona, czy uda, brzuch stosując odstępy czasu między zabiegami.

Wysmarowaną partie ciała należy owinąć folią spożywczą. Następnie na ciało należy ubrać stosunkowo ciepłe ubranie i położyć się na godzinkę pod równie ciepłym kocem. Po upływie tego czasu należy ściągnąć z siebie ubranie, folię oraz zmyć mieszankę miodu z jajkiem i olejkiem. Efekt winien dać się odczuć natychmiastowo. Jeśli chodzi o spadek wagi kuracje te muszą być regularne, systematyczne.

Folia i glina sposób na cellulit

Skuteczna metoda walki z cellulitem jest folia spożywcza w połączeniu z gliną. Idealnym produktem jest niebieska glina zawierająca szereg substancji korzystnych dla ciała, zwłaszcza skory. Do niewielkiej jej ilości należy dodać nieco ciepłej wody zyskując konsystencje kremu. Tym mazidłem należy wysmarować ciało w miejscu przeznaczonym do kuracji i owinąć folią spożywczą. Kolejny etap to podobnie jak w kuracji z miodem należy ubrać się ciepło i przykryć kocem na godzinę.

Po jej upływie całość należy ściągnąć i zmyć z ciała. W międzyczasie można wykonać kilka ćwiczeń dodatkowo rozgrzewających i w efekcie przyspieszających efekt spalania tłuszczu gromadzonego w warstwie skórnej. Zabieg tego rodzaju zaleca się wykonywać dwa razy w tygodniu. Jest to polecana kuracja na rozstępy oraz poprawę kondycji skóry, która dzięki glinie staje się elastyczniejsza i bardziej gładka.

Uwaga

W obydwu przypadkach zanim nałożymy mieszaninę na skórę należy ją dokładnie oczyścić i zadbać aby nie była podrażniona, poraniona. Dla zwiększenia efektu ćwiczeń aktywności fizycznej możesz również owinąć się folią miejscowo nie stosując mieszanki miodowej, czy też glinianej.

Korzyści z zabiegów foliowych

Efekt cieplarniany korzystnie wpływa na samopoczucie, a to jest już sporym plusem. W przypadku otyłości jako wsparcie dla diety daje obserwowalny spadek wagi już po pierwszym zastosowaniu. Podobnie bywa z wygładzeniem skóry i jej jędrnością. Plusem kuracji jest także oczyszczenie z toksyn. Zaletą terapii jest powszechna dostępność folii spożywczej i jej niska cena. Owinąć nią możemy ręce, nogi, brzuch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *