usunięcie bólu zęba

Usunięcie bólu zęba – sposoby na eliminację bólu zbęba

Usunięcie bólu zęba – lód może być stosowany w celu złagodzenia bólu i obrzęku, zwalczania bólu zębów, do nawilżenia skóry i zwalczania wielu innych problemów. Kiedy myślisz o lodzie, co przychodzi Ci do głowy? Twój ulubiony napój z mnóstwem lodu? Cóż, należy wiedzieć, że lód to coś więcej niż ochłodzenie – jest również doskonałym sposobem na zmniejszenie bólu, obrzęku, a nawet usunięcie bólu zęba!

Zmniejsza obrzęk

Czy cierpisz na obrzęk szyi lub mięśnia? Jeśli tak, zastosuj pakiety lodu w obszarze, w którym wystąpiły objawy, aby zmniejszyć ból i obrzęk. Ten środek zwęża naczynia krwionośne, spowalniając tym samym działanie zapalne.

Przepis

Owinąć cztery do pięciu kostek lodu w ściereczce i pozostawić je w miejscu bólu przez co najmniej 20 minut – powtórzyć ten proces co godzinę. Nie nakładaj lodu bezpośrednio na skórę, ponieważ może to spowodować odmrożenie.

Uśmierza ból

Czy to skurcze mięśniowe czy bóle z innych powodów, stosując lód w miejscu zmniejszenia bólu i dyskomfortu można doczekać się cudownych efektów. Pomaga w zwalczaniu bólu poprzez łagodzenie stanów zapalnych i poprawia krążenia krwi w okolicy bólowej.

Przepis

W przypadku bólu skurczowego weź kostkę lodu i pocieraj ją na dłoni, a następnie połóż dłoń na okolicy bólu. W przypadku bólu mięśni, pocieraj kostkę lodu w dotkniętym obszarze. Zrób to co najmniej trzy razy w ciągu dnia przez dwa do trzech dni, aby uzyskać lepsze wyniki.

Pomaga na oparzenia i zbyt mocne opalenie

Czy cierpisz z powodu oparzenia słonecznego? Jeśli tak, zastosuj kilka kostek lodu, ponieważ nie tylko łagodzi ból, ale także nawilża skórę. To dlatego, że lód zawiera wodę, która po nałożeniu na skórę zmniejsza ból i stan zapalny.

Przepis – gdy spotka Cię oparzenie słoneczne lub skóra opali się zbyt nadto, natychmiast schłodź obszar, pocierając kostką lodu.

Usunięcie bólu zęba

Może to wydawać się naprawdę szalona opcja, ale lód może w rzeczywistości złagodzić ból zęba. Stosowanie kostki lodu na wrażliwej powierzchni nerwów i dziąsła przez jakiś czas zapewnia ulgę.

Przepis – owinąć kostkę lodu w kawałku tkaniny i przytrzymać ją na policzku, przez kilka minut. Możesz również położyć lód bezpośrednio na ząb, ale będzie to dość bolesne.

Dodaje pikanterii do Twojego życia seksualnego

Czy kiedykolwiek myślałeś, że stosowanie kostek lodu może powodować pobudzenie seksualne? Jest to absolutnie prawda, ponieważ lód działa jak kojący symulator.

Przepis – na gorącą sesję w łóżku spróbuj różnych zabaw z lodem, takich jak pocałunek swojego partnera, trzymając lekko roztopiony kostek lodu w ustach.

Zmniejsza cienie pod oczami

To szczególnie dobra wiadomość dla Pań – cienie i obrzęki oczu mogą być skutecznie leczone za pomocą lodu. Zwęża naczynia krwionośne, utrzymuje skórę w nienaruszonym stanie. Zapobiega również bladości skóry przez nawilżenie skóry.

Przepis – dodaj kilka kropli oleju lawendowego do lodowatej wody i zamroź. Owiń kostkę lodu bawełną i przykładaj pod oczy. Wykonuj regularnie, a zobaczysz efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *