Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Sok cebulowy – domowe remedium na piękne, długie i zdrowe włosy

Sok cebulowy – włosy rosną i wypadają. To całkowicie normalny proces, z którym boryka się każdy człowiek. Problem jednak pojawia się kiedy wypadają w nadmiarze. Wówczas warto bliżej przyglądnąć się ich kondycji.

W dzisiejszych czasach większość kobiet marzy nie tylko o tym, aby ich włosy były zdrowe i silne, ale przede wszystkim również długie. To, zgodnie z obiegową opinią jest dziś atrybut seksualności, atrakcyjności oraz dobrej prezencji. To właśnie dlatego wszelkiego rodzaju farby do włosów, prostownice, suszarki i chemiczne kosmetyki są nieodłącznym elementem wyposażenia damskiej kosmetyczki.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Sok cebulowy naturalnym środkiem na zdrowe i lśniące włosy

Wiele kobiet wie, że te wszystkie nawyki mające na celu uzyskanie pięknych włosów mogą powodować ich złą kondycję oraz ogólne osłabienie. W wyniku oddziaływania takich czynników jak na przykład brak równowagi hormonalnej, alergie, uwarunkowania genetyczne włosy stają się suche, łamliwe i nadmiernie wypadają.

Nawet naturalne oleje i masaż mogą być korzystnym sposobem na walkę z tym problemem. Jednak w rankingach najskuteczniejszy okazał się sok z cebuli. Stymuluje on zdrowy wzrost włosa a jednocześnie wzmacnia go od nasady aż po sam koniec.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *