utrata włosów

Utrata włosów – domowej produkcji szampon na utratę włosów!

Utrata włosów to częsty problem kosmetyczny, który dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Odpowiedzialna jest za to kondycja włosów, które zwykle są kruche, słabe i zniszczone. Istnieje jednak również wiele innych czynników odpowiedzialnych za nadmierną utratę włosów. Zaliczamy do nich niewłaściwą dietę i styl życia, stres oraz uwarunkowania genetyczne.

Istnieje kilka skutecznych sposobów, dzięki którym włosy nie tylko przestaną wypadać, ale staną się również silniejsze, grubsze i zdrowsze. Co więcej, wszystko, czego do tego celu jest Ci potrzebne jest w stu procentach naturalne.

Pokażemy Ci jak wykonać szampon przeciwdziałający wypadaniu włosów. Już nie będziesz musiał tracić ogromnych pieniędzy na nieskuteczne środku komercyjne.

Przygotuj tylko olejek eteryczny i witaminę E. Dodaj je do swojego ulubionego szamponu i myj włosy jak zawsze.

Przepis, który sprawi że utrata włosów będzie wspomnieniem

Składniki:

szampon z neutralnym odczynem pH

  • 10 kropli niezbędnego oleju rozmarynowego (stymuluje przepływ krwi w skórze głowy i wzmacnia mieszki włosowe)
  • 10 kropli olejku cytrynowego – ma niesamowite właściwości antyseptyczne i orzeźwiające
  • 2 kapsułki z witaminą E – to najważniejszy składnik zapobiegający wypadaniu włosów.

Przygotowanie:

Wlej olejki eteryczne i witaminę E do swojego ulubionego szamponu. Dobrze wstrząśnij, aby wszystkie składniki dokładnie się ze sobą połączyły. Oto Twój nowy szampon do codziennej pielęgnacji, który zahamuje wypadanie włosów!

Należy używać szamponu do każdego mycia włosów. Najlepiej codziennie, ale jeśli masz długie i gęste włosy przez co brakuje Ci czasu na ich nadmierną pielęgnację, co najmniej raz na dwa dni. Nałóż szampon na mokre włosy, wykonaj dziesięciominutowy masaż a następnie pozostaw na głowie przez kolejne dziesięć minut. Na koniec umyj włosy ciepłą, ale nie gorącą wodą.

Ten szampon zawiera w sobie składniki korzystne dla poprawy przepływu krwi w skórze głowy i regeneracji uszkodzonych mieszków włosowych. Już po kilku użyciach zauważysz niesamowite efekty!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *