obrzęk gardła

Obrzęk gardła – pozbądź się w mniej niż 5 godzin! Domowy sposób

Obrzęk gardła i zapalenie migdałków to częste efekt zakażeń wirusowych lub bakteryjnych. W obydwu przypadkach pacjentom zwykle zaleca się terapię antybiotykami lub stosowanie leków o działaniu przeciwzapalnych. Medycyna alternatywna również ma jednak w tym temacie sporo do powiedzenia. Istnieje mnóstwo środków zaradczych, które doskonale radzą sobie z zapaleniem gardła i migdałków i to bez konieczności przyjmowania szkodliwych leków komercyjnych.

Zalecane tutaj lekarstwo znane i stosowane jest już od wieków. Środek ten jest na tyle silny, że potrafi złagodzić stan zapalny w mniej niż pięć godzin.

Składniki:

  • 80 g nasion kminku
  • 250 ml wody
  • 1 łyżka brandy.

Przygotowanie:

Umieść 80 g nasion kminku w garnku. Dodaj 200 ml wody i gotuj przez kwadrans. Powinieneś otrzymać gęstą konsystencję. Następnie dodaj kolejne 50 ml wody i znów gotuj. Zdejmij z ognia i dodaj łyżkę brandy.

Stosowanie na obrzęk gardła i zapalenie migdałków

Weź jedną łyżkę domowego remedium co pół godziny. Po dwóch godzinach ból zacznie się zmniejszać i znów będziesz mógł swobodnie połykać.

Zakończenie leczenia nastąpi w ciągu 4 godzin. Jeśli stan zapalny jest poważny, możesz kontynuować leczenie przez kolejną godzinę.

Ten środek jest szczególnie zalecany dla tych, którzy są bardzo podatni na infekcje przeziębienia i gardła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *