remedium na siwe włosy

Remedium na siwe włosy – naturalne remedium na siwe włosy, stosowanie

Remedium na siwe włosy – Jeżeli Twoje włosy zaczęły siwieć, ale nie chcesz traktować ich komercyjnymi farbami to znamy rozwiązanie idealne dla Ciebie! Wystarczy, że zastosujesz niniejszą recepturę a siwe włosy znikną raz, na zawsze!

Remedium na siwe włosy – naturalne remedium na siwe włosy

Przygotowanie tego niezwykle skutecznego, a przy tym również naturalnego remedium jest bardzo proste. Potrzebujesz tylko jednego składnika a mianowicie – ziemniaków. Obierz pięć sztuk i włóż skórki do garnka z wodą. Doprowadź do wrzenia a następnie pozostaw do ostygnięcia przez kilka minut. Odłóż na bok i po kilku godzinach odcedź. Płyn przechowuj w butelce lub plastikowym pojemniku najlepiej w lodówce. Jeżeli chcesz, aby zapach był nieco przyjemniejszy możesz dodać do mieszanki swojego ulubionego olejku eterycznego. Twoje remedium jest już gotowe!

Jak stosować?

Najpierw umyj włosy tak jak robisz to zawsze. Następnie spłucz szampon i umieść na włosach płyn z ziemniaków. Masuj nim skórę głowy i pozostaw do działania na kilka minut. Powtórz ten proces kilka razy w tygodniu a już wkrótce zauważysz ogromną poprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *