Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Remedium na siwe włosy – naturalne remedium na siwe włosy, stosowanie

Remedium na siwe włosy – Jeżeli Twoje włosy zaczęły siwieć, ale nie chcesz traktować ich komercyjnymi farbami to znamy rozwiązanie idealne dla Ciebie! Wystarczy, że zastosujesz niniejszą recepturę a siwe włosy znikną raz, na zawsze!

Remedium na siwe włosy – naturalne remedium na siwe włosy

Przygotowanie tego niezwykle skutecznego, a przy tym również naturalnego remedium jest bardzo proste. Potrzebujesz tylko jednego składnika a mianowicie – ziemniaków. Obierz pięć sztuk i włóż skórki do garnka z wodą. Doprowadź do wrzenia a następnie pozostaw do ostygnięcia przez kilka minut. Odłóż na bok i po kilku godzinach odcedź. Płyn przechowuj w butelce lub plastikowym pojemniku najlepiej w lodówce. Jeżeli chcesz, aby zapach był nieco przyjemniejszy możesz dodać do mieszanki swojego ulubionego olejku eterycznego. Twoje remedium jest już gotowe!

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Jak stosować?

Najpierw umyj włosy tak jak robisz to zawsze. Następnie spłucz szampon i umieść na włosach płyn z ziemniaków. Masuj nim skórę głowy i pozostaw do działania na kilka minut. Powtórz ten proces kilka razy w tygodniu a już wkrótce zauważysz ogromną poprawę.


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *