przebarwienia na szyi

Przebarwienia na szyi, usuń pod pachami i na udach w ciągu 15 minut!

Przebarwienia na szyi – ciemne plamki na skórze dotykają wielu ludzi. Nie jest to wprawdzie problem medyczny, ale uporczywy i denerwujący defekt, który niekorzystnie rzutuje na atrakcyjności. Osoby, które posiadają przebarwienia na szyi, pod pachami oraz po wewnętrznej stronie ud starają się za wszelką cenę znaleźć skuteczny sposób, aby się z tym uporać.

Usuń przebarwienia na szyi

Najczęstszą przyczyną ich powstawania jest niedokładnie oczyszczanie skóry twarzy, nadmierna ekspozycja na słońce lub problemy genetyczne. Z podobnym problemem często borykają się też osoby cierpiące na cukrzycę i kobiety z PCOS. Winowajcą bywa również szybkie przybranie lub utrata masy ciała.

Delikatne przebarwienia można usunąć, dzięki zabiegom kosmetycznym, ale są one zwykle kosztowne a i preparaty, które są do nich stosowane bardzo kosztowne. Dla tych, którzy nie lubią narażać skóry na niepotrzebne zabiegi chemiczne mamy doskonałe rozwiązanie. Znamy naturalne i równie skuteczne środki zaradcze, dzięki którym w krótkim czasie można odzyskać piękny i atrakcyjny wygląd.

Składniki:

Sposób przygotowania: wymieszaj wszystkie składniki na jednolitą pastę. Nałóż na skórę dotkniętą przebarwieniem i pozostaw na dwadzieścia minut. Na koniec zmyj zimną wodą.

Dobre efekty przynosi również stosowanie białej glinki wymieszanej z mlekiem i cytryną. Wystarczy taką mieszankę zastosować jak tę powyżej i spłukać po kwadransie a nieprzyjemne plamki już po pierwszym razie powinny być znacznie mniej widoczne. Mleko powinno być odtłuszczone. W celu niwelowania plamek można użyć również morskiej soli oraz oliwy z pierwszego tłoczenia lub oleju kokosowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *