maseczka z białka i cytryny

Maseczka z białka i cytryny – skuteczny domowy sposób, aby być młodą!

Maseczka z białka i cytryny – zmarszczki to naturalny efekt procesu starzenia się organizmu. Nie są groźne dla zdrowia, ale stanowią nieestetyczny defekt, który powoduje, że człowiek staje się mniej pewny siebie i traci poczucie swojej atrakcyjności. Większość osób jest gotowych na to, aby poddać się wszelkim zabiegom kosmetycznym, które zahamowałyby proces powstawania kolejnych zmarszczek i zniwelowały już istniejące.

Prawdziwie skuteczne zabiegi oczywiście istnieją, ale niestety są bardzo kosztowne i nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Alternatywą jest jak zawsze medycyna naturalna, która również w kwestii zmarszczek ma wiele do powiedzenia. Gwarantujemy, że postępując zgodnie z naszymi wskazówkami możesz odmłodzić swoją skórę zaledwie w pięć minut!

Maseczka, o której za chwilę powiemy odżywia i nawilża skórę zapewniając jej przy tym młodszy i zdrowszy wygląd. Jest bardzo prosta w przygotowaniu. Potrzeba jedynie dwóch składników, które prawdopodobnie każdy posiada w swoim domu. Maska jest też niedroga, dzięki czemu domowy budżet nie będzie już zbyt mocno obciążony kosztami pielęgnacji. Próbując nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać.

Maseczka z białka i cytryny

Składniki:

  • 1 białko jajka
  • 1/2 łyżeczki soku z cytryny

Przygotowanie i stosowanie

Oddziel żółtka od białek. Żółtko nie będzie Ci potrzebne. Pozostałe białko umieć w misce i ubij na sztywną pianę. Dodaj sok z cytryny i wymieszaj aż do momentu uzyskania jednolitej masy. Maseczka już jest gotowa! Jedyne co musisz teraz zrobić to nałożyć ją na suchą i oczyszczoną skórę twarzy, pozostawić na kilka minut i zmyć letnią wodą. Na koniec możesz zaaplikować również swój ulubiony środek nawilżający. Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg z maseczką powtarzaj około trzech, czterech razy w tygodniu.

Pamiętaj również, że maseczki leczą jedynie objawy. Aby zachować młodzieńczy wygląd trzeba być w miarę możliwości jak najbardziej zrelaksowanym, przestań wciąż zamartwiać się swoimi problemami, otaczaj się pozytywnie nastawionymi do życia osobami. Śmiej się i ciesz życiem. Oczywiście zadbaj też o prawidłowe nawyki żywieniowe, pij dużo wody, odpoczywaj po ciężkim dniu pracy i regularnie sypiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *