Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Żylaki – obawiasz się chirurgicznego zabiegu? Usuń żylaki bez bólu!

Żylaki to nic innego jak osłabione żyły, które widoczne są pod powierzchnią skóry. Przybierają kolor niebieski lub ciemnofioletowy. Istnieje wiele czynników, które je wywołują – uwarunkowania genetyczne, ciąża, otyłość lub nadwaga, nieprawidłowy tryb życia, wiek, długotrwałe i częste przebywanie w pozycji stojącej, wysiłek i wiele innych.

Im wcześniej zauważone zostaną żylaki, tym większe szanse, że zostaną one skutecznie wyleczone. Często na samym początku wystarczy noszenie uciskowych pończoch lub rajstop. Kiedy problem zaczyna się jednak zaostrzać może pojawić się stan zapalny, obrzęk i uczucie ciężkości w nogach. Na skórze można zauważyć “pajączki” i pękające naczynka, które często towarzyszą żylaki.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Naturalny sposób na żylaki

Okazuje się, że z żylakami można radzić sobie również w sposób naturalny. Doskonale sprawdza się przy tym czosnek, który stymuluje przepływ krwi. Roślina ta ma jednak wiele innych, niesamowitych i wciąż niedocenionych właściwości leczniczych. Usuwa nawet toksyny poprzez eliminację odpadów metabolicznych.

Specjaliści radzą, aby czosnek znalazł się w codziennej diecie każdego. Można stosować go również jako mieszankę nakładaną bezpośrednio na obszar żylaków.


loading...

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *