maska przeciwzmarszczkowa

Maska przeciwzmarszczkowa – domowy sposób na zmarszczki, przepis

Maska przeciwzmarszczkowa – prawie każdy człowiek boryka się z bliznami i innymi niedoskonałościami pojawiającymi się na skórze. Bez względu na ich przyczynę (uraz, trądzik) za każdym razem zmiany te są bardzo uporczywe i trudne do skutecznego oraz trwałego pokonania. Jednym z najlepszych sposobów na ich wyeliminowanie jest maska przeciwzmarszczkowa, której sposób wykonania podamy Wam w tym artykule.

Sposób ten jest w pełni bezpieczny i nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, niezależnie od tego czy jest ona sucha, wrażliwa, czy przetłuszczająca się. Główna zaleta? Do przygotowania naszej mikstury potrzebujesz tylko dwóch głównych, tanich składników, które pewnie posiadasz w swoim domu.

Prawdopodobnie każdy próbował już niejednokrotnie licznych produktów komercyjnych. Część z nich jest skutecznych tylko podczas stosowania, inne zawierają w sobie agresywne środki chemiczne, które niszczą i podrażniają skórę. W rzeczywistości gotowe kosmetyki przynoszą więcej szkód niż pożytku.

Te, które są rzekomo naturalne mogą kosztować fortunę i w dalszym ciągu nie przynosić spodziewanych efektów. Właśnie dlatego radzimy, aby sięgać po prawdziwie naturalne i domowe składniki. Nasza metoda, jak już zostało wspomniane, jest bezpieczna i daje pierwsze efekty już w ciągu trzech dni od rozpoczęcia kuracji. W tym czasie zauważysz, że z Twojej twarzy zaczynają znikać drobne zmarszczki, blizny, plamy oraz przebarwienia.

Maska przeciwzmarszczkowa

Jeśli masz skórę wrażliwą zastosuj dwie części oleju kokosowego z jedną częścią sody oczyszczonej. Jeśli chcesz, aby maska była złuszczająca proporcje powinny mieć stosunek 1:1.

W małym pojemniku zmieszaj składniki i nałóż na twarz masując delikatnymi, okrężnymi ruchami. Pozostaw na dziesięć minut, po czym przemyj twarz ciepłą wodą. Na koniec spłucz skórę również zimną wodą, aby zamknąć pory.

Ta maska sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądała jaśniej oraz zdrowiej. Wyeliminujesz martwe komórki poprzez głębokie czyszczenie porów. Niesamowite efekty zauważysz już w ciągu trzech dni, a po kilku kolejnych na dobre zapomnisz o zmarszczkach, zaczerwienieniach, bliznach i przebarwieniach.

Dodatkowe wskazówki

Słońce może mieć negatywny wpływ na skórę, dlatego postaraj się nie eksponować nadmiernie skóry na działanie promieni UV – przynajmniej do czasu zakończenia kuracji z naszą metodą. Efekty mogą być wówczas nieco mniej zadowalające.

Kiedy zranisz się w twarz natychmiast ją zdezynfekuj, wówczas unikniesz infekcji i dalszych komplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *