Siemię lniane i goździki

Siemię lniane i goździki na złogi tłuszczowe i pasożyty!

Siemię lniane i goździki – jeśli chcesz usunąć tłuszcz, który zalega w Twoim organizmie to jesteś we właściwym miejscu. W naszym artykule podamy Ci przepis, który sprawi, że tłuszcz dosłownie się rozpłynie, a potrzebujesz do tego tylko dwóch składników: siemię lniane oraz goździki!

Eksperci twierdzą, że tłuszcz rzeczywiście magazynuje energię, która jest nam niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Tak więc, żeby móc go spalić potrzebujemy ścisłej diety. Widząc już, że istnieją inne niż znane Ci dotychczas zasoby energii rozumiesz, że spalanie tłuszczu nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać.

Złoża, o których mówimy obejmują węglowodany oraz białka. Sposób w jaki nasz organizm je wykorzystuje mogą zakłócać prawidłowe wykorzystywanie innych złóż energetycznych. Prosty przykład – masz nagłą ochotę na coś słodkiego i zaspokajasz nimi odczuwany głód. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że takie ochoty pojawiają się jedynie sporadycznie. Prawdziwy problem pojawia się w sytuacji kiedy sięgasz po słodycze notorycznie. Może to powodować stres oraz rozmnażanie pasożytów w żołądku.

Słodycze są doskonałą pożywką dla pasożytów, które mogą rozwijać się w Twoim organizmie. Badania dowodzą, że w środowisku, które spożywając słodycze tworzysz, mogą żyć nawet grzyby i bakterie. W związku z tym jeśli często odczuwasz ochotę na słodkości to właśnie ich obecność może być tego przyczyną.

Receptura, którą Ci podamy pozwoli Ci szybko pozbyć się tłuszczu i pasożytów z organizmu

Składniki, których potrzebujesz:

  • 100 gram siemię lniane
  • 100 gram suszonych goździków

Siemię lniane i goździki – jak przygotować?

Do skomponowania receptury użyj goździków i siemienia lnianego w proszku. Każdego dnia sięgaj po dwie łyżeczki tej mieszaniny i spożywaj przez trzy dni. Możesz rozpuścić je w wodzie lub dodać do swojego śniadania.

Po trzech dniach zrób sobie przerwę na kolejne trzy dni. Następnie powtórz cały proces. Kurację kontynuuj przez około miesiąc. Wówczas całkowicie oczyścisz swój organizm z toksyn.

W międzyczasie nie rezygnuj z przyjmowania regularnego przyjmowania witamin oraz minerałów, ponieważ dzięki nim organizm może wykorzystywać energię jaką na bieżąco produkuje.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *