kolana

Ocet jabłkowy i sól mieszanka na stawy i bóle kolana

Dziś dzielimy się z Wami zdumiewającą historią 44-letniego mężczyzny, który uniknął operacji kolana, dzięki stosowaniu dwóch składników. Składniki te powinniśmy wszyscy posiadać w swojej kuchni, a więc nie będzie problemu z przygotowaniem odpowiedniej mieszanki na ból kolana.

Prawdziwa historia Tuzlak Elvir

kolana44-letni Tuzlak Elvir cierpiał z powodu silnego bólu kolan. Trwało to przez osiem miesięcy, aż w końcu postanowił udać się do lekarza. Po wizycie dowiedział się, że bez operacji nie będzie mógł powrócić do formy i normalnego funkcjonowania. Tuzlak za wszelką cenę chciał jednak uniknąć zabiegu. Zaczął usilnie poszukiwać innego rozwiązania.

Zalecenia pewnej Pani

Pewna starsza Pani doradziła mu, aby spróbował wyleczyć swoją dolegliwość przy użyciu octu jabłkowego wymieszanego z jedną szklanką soli. Powiedziała mu, aby dokładnie połączył ze sobą składniki i w powstałej miksturze wymoczył gazę lub płótno. Później namoczoną gazę należy owinąć wokół bolesnego obszaru pozostawiając na noc. Po tygodniowym leczeniu Elvir zupełnie przestał odczuwać wszelkie dolegliwości.

Mówi się, że prawidłowa postawa ciała zależy w dużej mierze od zdrowej kondycji kolan. Połączenia w nich obsługują poprawny ruch nogi w tym bieganie, skakanie, stanie i chodzenie. Z wiekiem z obszaru kolana zanika naturalne smarowanie stawów. Więzadła i ścięgna tracą elastyczność oraz mobilność. Smarowanie jest naturalnym procesem i za wszelką cenę warto postarać się, aby go nie stracić.

Jeżeli nasz artykuł okazał się pomocny podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Na pewno będą Ci bardzo wdzięczni.

Źródło: www.healthyfoodteam.com

Komentarze

    1. Super.. Pomoglo od 5 miesięcy zmagalam się z bólem kolana… Mieszanka pomogła… Szklanka soli i szklanka octu jabłkowego… Dziękuje takich przepisów więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *