cebula

Cebula na choroby naszych czasów oraz 5 innych zastosowań

Cebula na szyi jest najlepszym rozwiązaniem na choroby naszych czasów. W dzisiejszych czasach ludzie co raz chętniej sięgają po tradycyjne, naturalne rozwiązania na przeróżne dolegliwości. Dzieje się tak, gdyż naturalne produkty nie zawierają sztucznych substancji pomocniczych, których nie do końca są znane ich skutki uboczne. Poniżej przedstawiamy Państwu jeden z bardzo skutecznych środków na choroby tarczycy, a także sposób na oczyszczenie skóry i krew.

cebulaPoniższy sposób został opracowany przez dr Igor Knjazkin z Sankt Petersburgu. Przeprowadził on liczne badania na skuteczności leczenia cebulą wielu problemów zdrowotnych. Najlepsze efekty osiągnął w przypadku problemów z tarczycą.

Cebula na problemy z tarczycą

W celu przygotowania lekarstwa musimy przeciąć czerwoną cebulę na dwie części. Każdego dnia z wieczora, zaraz przed pójściem spać, masuj gruczoł tarczycy przeciętą stroną cebuli. Nie zmywaj soków jakie zostały naniesione na skórę, niech cebula reaguje na skórę przez całą noc.

Ten naturalny produkt leczniczy zapewnia fizjologiczną pracę tarczycy i nie powoduje żadnych skutków ubocznych lub problemów ze zdrowiem.

Oto, cebula w 5-iu zagadnieniach wykorzystywanych w leczeniu:

Oczyszczanie uszu z zalegającej woskowiny

Wystarczy przekroić cebulę i pozbyć się z niej środka. Następnie zawiń cebulę w ściereczkę i przyłóż do ucha. Zachowaj ostrożność wkładaniu cebuli do ucha! Zostaw cebulę na początku przewodu słuchowego na noc. Przez noc cebula rozmiękczy zalegającą woskowinę, którą z łatwością usuniesz z rana.

Cebula na oparzenia

W przypadku, gdy oparzymy się, przetnij cebulę na dwie części i przyłóż ją na około 2 minuty do oparzenia. W ten sposób pozbędziesz się bólu powstałego przez oparzenie.

Cebula na ukąszenia

Jeżeli zostaliście użądleni pszczołą lub osą, usuń żądło i przecieraj miejsce ukąszenia cebulą. Pozbędziesz się objawom towarzyszącym ukąszeniom.

Cebula na obniżenie temperatury

Jeżeli masz wysoką temperaturę, wystarczy włożyć pokrojoną cebulę do skarpetki i nosić ją przez kilka godzin. Wysoka temperatura spadnie.

Cebula eliminuje toksyny

Spożywając regularnie cebulę, będziemy systematycznie pozbywali się toksyn z organizmu.

Podziel się tymi informacjami z rodziną i przyjaciółmi, nigdy nie wiadomo, kiedy i komu przyda się ten przepis.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *