Otwarcie centrów depilacji laserowej Laserhouse w Warszawie

Gładka skóra, która cieszy swoją delikatnością i blaskiem to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Aby pozbyć się niechcianych włosów na skórze, najczęściej ludzie wykorzystują klasyczne metody: pastę cukrową, plastry z woskiem, depilator lub maszynkę. Chociaż metody te dają natychmiastowe rezultaty, pozostawiają po sobie podrażnienia, suchą skórę, wrastające włoski i stan zapalny mieszków włosowych.

Centrum Kosmetologii Laserowej i Depilacji Laserhouse w Warszawie zaprasza na innowacyjną metodę depilacji laserowej w swoim nowym salonie! Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem praktycznym. W swojej pracy wykorzystują tylko najlepszy certyfikowany sprzęt, który gwarantuje jakość i bezpieczeństwo swoim pacjentom.

CO TO JEST DEPILACJA LASEROWA?

Zabieg ten wykonywany jest przez ekspozycję impulsów światła laserowego, które niszczą mieszek włosowy. Laserowe usuwanie włosów odbywa się w ramach kursu, który składa się z serii zabiegów z przerwami między nimi, aby zniszczyć „obudzone” mieszki włosowe.

Centrum proponuje kilka rodzajów depilacji laserowej:

 • «Złoty standard» — do usunięcia ciemnych włosów.
 • «Еxclusive» — dla włosów wełusowych.
 • Nano depilacja  — do likwidacji jasnych i siwych włosów.

NA CZYM WŁAŚCIWIE POLEGA TA METODA?

Depilacja laserowa w Warszawie wykonywana jest za pomocą najlepszego lasera diodowego Lumenis Light Sheer ET. Istotą jego działania jest generowanie ciepła, które jest pochłaniane przez ciemny pigment łodygi włosa. Zatrzymuje odżywienie mieszków włosowych, w wyniku czego włos zostaje zniszczony wraz ze strefą wzrostu. Działanie lasera wpływa tylko na włosy, które są w aktywnej fazie wzrostu.

JAKIE URZĄDZENIE WYKORZYSTUJĄ SPECJALIŚCI CENTRUM «LASERHOUSE»?

Centrum depilacji laserowej „Laserhouse” wykorzystuje laser diodowy Lumenis Light Sheer ET do usuwania owłosienia na ciele. Urządzenie otrzymało tytuł „Złotego Standardu” wśród innych urządzeń do usuwania włosów, ponieważ gwarantuje jakość i bezpieczeństwo zabiegu. Aparat wyposażony jest w  specjalny system chłodzenia oraz szafirową optykę, która eliminuje dyskomfort podczas zabiegu i chroni skórę przed przegrzaniem.

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ

Eksperci wyróżniają następujące główne zalety depilacji laserowej:

 • Depilacja laserowa usuwa do 90% niechcianego owłosienia po wykonaniu pełnej serii zabiegów. Ma długotrwały efekt, a w przyszłości rezultat można przedłużyć za pomocą zabiegów korekcyjnych, które wystarczy wykonać kilka razy w roku.
 • Metoda ta jest odpowiednia dla pacjentów różnej płci, wieku i fototypów skóry, nie ma ograniczeń sezonowych.
 • Depilacja laserem diodowym nie pozostawia na skórze oparzeń, reakcji ubocznych i alergicznych.
 • Laser niszczy cebulki włosów i nie wpływa negatywnie na działanie narządów i układów wewnętrznych pacjenta.
 • Wbudowany w sprzęt system chłodzenia minimalizuje ból, dzięki czemu zabieg przebiega komfortowo.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU  DEPILACJI LASEROWEJ?

 • Specjaliści nie zalecają wykonywania zabiegu w czasie ciąży, ponieważ działanie lasera może znacząco wpłynąć na płód;
 • Choroby onkologiczne;
 • Cukrzyca na etapie dekompensacji;
 • Skórne zaburzenia somatyczne (łuszczyca, egzema, opryszczka).

Menstruacja nie jest przeciwwskazaniem do depilacji. Przeprowadzenie zabiegu podczas miesiączki nie jest zabronione. Niektóre kobiety zauważają w tym czasie przyspieszony wzrost włosów, dlatego czasami warto odłożyć sesję ze względu na możliwy spadek skuteczności.

W JAKIM WIEKU MOŻNA PRZEPROWADZIĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ?

Niechciane włosy mogą pojawić się w różnym wieku, z różnych przyczyn i na różnych częściach ciała. Po osiągnięciu pełnoletności pacjent może bezpiecznie udać się do salonu na depilację laserową, jednak jeśli problem ten pojawił się przed 18 rokiem życia, istnieje wiele niuansów, które należy znać.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DEPILACJI LASEROWEJ

14 dni przed zabiegiem nie można:

 • Odwiedzać solarium oraz opalać się;
 • Stosować antybiotyków  z grupy tetracyklin, fluorochinolonów, sulfonamidów;
 • Wyrywać włosów w miejscu przeprowadzania zabiegu.

3 dni przed zabiegiem nie można używać produktów na bazie alkoholu w okolicach zabiegowych.

Należy ogolić miejsce depilacji 4-8 godzin przed zabiegiem (zabieg depilacji „Exclusive”  wykonywany jest tylko na odrośniętych włosach!).

CZEGO NIE WOLNO ROBIĆ PO ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ?

14 dni po zabiegu nie wolno opalać się i chodzić do solarium. Opalanie po depilacji laserowej jest przeciwwskazane, istnieje duże ryzyko poparzenia skóry. Depilacja laserowa wpływa na melaninę, która zawarta jest w głębokich warstwach skóry i mieszków włosowych, dlatego opalanie może prowokować pigmentację skóry.

3 dni po zabiegu nie można:

 • Brać gorących kąpieli;
 • Odwiedzać sauny, łaźni, korzystać z basenów z chlorowaną wodą;
 • Używać produktów na bazie alkoholu w okolicach zabiegowych.

Aby chronić obszar skóry poddany zabiegowi przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, należy stosować krem przeciwsłoneczny z filtrem SPF co najmniej 35.

EFEKTY PO ZABIEGU: ZDJĘCIA PRZED I PO

ILE ZABIEGÓW OBEJMUJE KURS I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT DEPILACJI LASEROWEJ?

Kurs depilacji laserowej, podczas którego można pozbyć się nawet do 90% owłosienia na ciele to 4-8 zabiegów dla kobiet i 8-10 – dla mężczyzn. Przerwa między pierwszym a drugim zabiegiem to 4-6 tygodnie. Z każdym kolejnym zabiegiem laserowym odstęp zwiększa się o 2 tygodnie.

Bardzo często pacjenci są zainteresowani: jak długo utrzymuje się efekt depilacji laserowej?  Efekt absolutnej gładkości po zakończeniu pełnego kursu depilacji utrzymuje się 5-10 lat (w zależności od rodzaju włosów), dalej można wykonywać zabiegi korekcyjne. W rezultacie włosy stają się jaśniejsze, cieńsze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *