Leki, które pomogą Ci pozbyć się uciążliwego kaszlu

Kaszel to jeden z objawów infekcji bakteryjnych i wirusowych. Szczyt zachorowań na nie przypada na okres jesienno-zimowy. To właśnie wtedy najczęściej pada pytanie o to, które leki na kaszel będą najlepsze? Sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Syropy, tabletki i lizaki na kaszel dla dzieci

Oprócz leków na kaszel przeznaczonych dla osób dorosłych możesz znaleźć również syropy, tabletki i lizaki stworzone z myślą o najmłodszych. Wyróżniają się przyjemnym owocowym smakiem, który sprawia, że dzieci lepiej znoszą leczenie.

Interesują Cię leki na kaszel w formie syropów? W ofercie Ziko Apteka znajdziesz m.in. “Junior-angin”, który możesz podawać dziecku od 1. roku życia w celu złagodzenia kaszlu oraz podrażnień jamy ustnej i gardła. W przypadku suchego lub mokrego kaszlu sprawdzi się również syrop “GrinTuss Pediatric”. Wyróżnia się przyjemnym zapachem oraz unikalną kompozycją składników roślinnych pochodzących z upraw ekologicznych.

Wiesz, że w przypadku Twojej pociechy lepiej sprawdzają się tabletki na kaszel? W bogatym asortymencie Ziko Apteka znajdziesz również te, które zostały stworzone specjalnie dla dzieci. Przykładem są tabletki “Junior-angin” o truskawkowym smaku, które możesz podawać dziecku od 4. roku życia.

Nie każde dziecko dobrze znosi leczenie za pomocą syropów lub tabletek. W takim przypadku warto zaproponować maluchowi coś, co nie kojarzy się z leczeniem choroby. Mogą być to lizaki np. “Natursept Med Kaszel” o smaku owocowym.

Leki na kaszel dla osób dorosłych

Co zrobić, aby jak najszybciej pozbyć się kaszlu? Z pomocą przychodzą leki na kaszel dla osób dorosłych dostępne w Ziko Apteka. Do wyboru masz leki w różnych postaciach m.in. tabletki musujące, pastylki, syropy.

Pastylki są łatwe w stosowaniu –  możesz z łatwością zabrać je ze sobą w dowolne miejsce, aby nie przerywać leczenia. Poza tym masz możliwość wyboru ulubionego smaku, który sprawi, że walka z kaszlem stanie się mniej nieprzyjemna. W Ziko Apteka możesz zamówić np. pastylki “Fiorda Vocal MD” o smaku owoców leśnych.

W łagodzeniu kaszlu pomagają również tabletki musujące np. “Flavamed”, dzięki którym śluz staje się bardziej wodnisty i łatwiej go odkrztusić. Jeśli jednak wolisz klasyczne rozwiązania możesz wybierać spośród wielu syropów. W Ziko Apteka zamówisz m.in. te, które zawierają cenne składniki roślinne (np. “Flegatussin” z liściem babki lancetowatej i kwiatami dziewanny).

Męczy Cię suchy lub mokry kaszel? Wybierz spośród leków dostępnych w Ziko Apteka ten, który pomoże Ci szybko zapomnieć o uciążliwych dolegliwościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *