Cienie pod oczami

Cienie pod oczami znikną, wystarczy zastosować nasz domowy sposób!

Cienie pod oczami – każdy chce, aby jego skóra była młoda, świeża i wiecznie zdrowa. Nie zawsze jesteśmy zadowoleni z efektów jakie osiągane są przez stosowanie komercyjnych produktów pielęgnacyjnych. Największym problemem są cienie pod oczami. Takie plamy objawiają się ciemnymi kręgami, które nie pozwalają cieszyć się atrakcyjnym wyglądem.

Czynniki, które odpowiedzialne są za wywoływanie tego przykrego problemu to zwykle częsta ekspozycja na działanie promieni słonecznych. To one są odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się, cienie pod oczami oraz poważne uszkodzenia skóry.

Kiedy pojawiają się takie problemy należy reagować najszybciej jak to możliwe. Stosowanie domowej roboty kosmetyków często przynosi lepsze efekty niż komercyjne produkty.

Oto domowy sposób na zniwelowanie cienie pod oczami

Składniki, których potrzebujesz:

  • 4 krople nadtlenku wodoru
  • kilka kropli gliceryny
  • 2 łyżki mleka w proszku
  • sok z cytryny

Przygotowanie

Weź małą miseczkę i włóż do niej wszystkie składniki. Wymieszaj je drewnianą łyżeczką. Twarz dokładnie umyj i osusz. Nałóż miksturę na obszar dotknięty zmianami i zostaw na noc. Rano umyj twarz zimną wodą. Powtarzaj ten zabieg każdego wieczora co tydzień a szybko zauważysz poprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *