żylaki

Żylaki – Najskuteczniejszy domowy sposób leczenia żylaków

Żylaki są bardzo uciążliwe, szczególnie dla osób, które każdego dnia próbują je ukryć nosząc długie spodnie czy spódnice. Nie wszyscy wiedzą, że żylaki to nic innego jak zapalenie żył, osłabienie żył. W rzeczywistości występują jako żylaki wewnętrzne lub zewnętrzne. Bez względu na rodzaj żylaków, możesz sobie pomóc, przyrządzając tą niezwykle skuteczną mieszankę na żylaki.

żylakiNiestety ale u każdej osoby przyczyny powstawania żylaków są różne. Szacuje się jednak, że co piąta kobieta posiada lub będzie posiadała żylaki w jednej z dwóch form. Uznaje się, że jednym z głównych powodów powstawania żylaków jest ciągłe stanie na nogach przez większość dnia. Niektórzy twierdzą, że ciągłe siedzenie, chodzenie w butach na obcasach lub ciąża jest przyczyną powstawania żylaków.

Z naszego doświadczenia wynika, że niedobór witaminy C jest odpowiedzialny za osłabianie żył, a więc co za tym idzie nieodpowiednia dieta powoduje, że żylaki powstają. Dodatkowo nadmiar kwasów tłuszczowych i cukrów powodują osłabienie żył. Jednak bez względu na przyczynę powstawania żylaków, poniżej znajdziemy rozwiązanie na ten dokuczliwy problem.

Żyli to nie problem, czyli jak leczyć żylaki domowymi sposobami?

Składniki:

Przygotowanie:

  1. Umieść wszystkie składniki w szklance.
  2. Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki, aż uzyskasz jednolitą masę.

Użytkowanie:

  1. Dokładnie rozsmaruj miejsca występowania żylaków.
  2. Owiń bandażem miejsca w których został nałożony środek.
  3. Na około 30 minut podnieś nogi wyżej niż poziom serca (leżąc podnieś nogi delikatnie w górę)
  4. Po około 30 minutach wszystko zmyj ciepłą wodą.
  5. Wykorzystuj tą metodę każdego dnia.

Dlaczego ten środek jest taki dobry?

Marchew jest skarbnicą witaminy A oraz przeciwutleniaczy i to one najczęściej są wykorzystywane w zabiegach pielęgnacji skóry.

Zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi w żyłach, dodatkowo jest bardzo silnym antykoagulant, czyli rewelacyjne właściwości octu jabłkowego. To one są jednym z ważniejszych produktów tej mieszanki.

Żel z aloesu w tym przypadku pomoże nam zmniejszyć obrzęk, a jego główne właściwości to działanie przeciwzapalne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *