maska z jaja kurzego

Maska z jaja kurzego – piękne i zdrowe włosy, sposób na piękne włosy

Maska z jaja kurzego – na świecie nie ma ani jednej kobiety, która nie marzy o tym, aby mieć piękne i zdrowe włosy. Wiele z nich chciałoby również, aby włosy były długie, ale ich kondycja niestety często na to nie pozwala. Proces zapuszczania włosów jest długotrwały co wymaga wiele cierpliwości i samozaparcia. Statystycznie zdrowy włos rośnie około 1 cm miesięcznie. Chory włos wzrasta znacznie krócej.

Ponadto włosy często wypadają a ich kondycja jest mocno osłabiona. Mogą na to wpływać uwarunkowania genetyczne, nieprawidłowe nawyki żywieniowe, złe nawyki pielęgnacyjne, czyli ciągłe suszenie, prostowanie i kręcenie. Należy pamiętać, że również różnego rodzaju działania fryzjerskie (farbowanie, trwała) mają bardzo negatywny wpływ na nasze włosy. Włosy rosną wówczas dużo wolniej a ich stan jest na tyle słaby, że nie tylko się kruszą ale również potrafią wypadać garściami!

Maska z jaja kurzego – piękne i zdrowe włosy na wyciągnięcie ręki

Aby Twoje włosy rosły szybciej i były zdrowsze wystarczy zadbać o lepsze nawyki żywieniowe, zadbać o kondycję włosa i zastosować nasz sprawdzony i niezwykle skuteczny sposób na ich wzmocnienie. Posłuży Ci do tego maska z jaja kurzego, która nałożona na włosy odżywi je, wygładzi, wzmocni i zrewitalizuje. Już po kilku miesiącach włosy staną się mocne, grube i dłuższe niż planowałaś. Efekty naprawdę Cię zaskoczą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *