Krzesełka Bloom – co je wyróżnia?

Krzesełka Bloom – co je wyróżnia?

Teoretycznie krzesełko do karmienia nie wchodzi w skład podstawowej dziecięcej wyprawki. Jednak, kiedy maluch zacznie jeść na siedząco, szybko je docenimy.

Spodziewając się dziecka, koncentrujemy się w pierwszej kolejności na tak elementarnych przedmiotach jak łóżeczko, wózek, wanienka czy przewijak. Zanim się obejrzymy, nasz maluszek zacznie siadać, a my będziemy rozszerzać mu dietę. Wtedy też warto przejrzeć krzesełka do karmienia.

Dlaczego warto zainwestować w krzesełko?

Zanim przejdziemy do konkretnych modeli, zastanówmy się, dlaczego właściwie krzesełko do karmienia jest tak ważne. W końcu przez wiele lat młodzi rodzice radzili sobie bez niego. Na czele zalet wymienić możemy wygodę i bezpieczeństwo. Krzesełka zaprojektowano w taki sposób, by dziecko siedziało stabilnie. Barierka lub mały blat zabezpieczają je przed wypadnięciem, podobnie zresztą jak podnóżek. Mamy dzięki temu dwie wolne ręce, przez co swobodnie możemy karmić dziecko lub odłożyć talerzyk na stół.

Poza tym dziecko będzie siedziało podczas obiadu razem z nami (pod warunkiem, że krzesełko jest wysokie), więc chętniej skosztuje czegoś nowego, a to w przypadku niejadków bardzo ważne. Niektóre krzesełka są tak urocze i mają nowoczesny design, że są nie tylko praktyczne, ale fantastycznie uzupełniają wystrój kuchni lub jadalni. Krzesełka Bloom są tego doskonałym przykładem.

Krzesełko Bloom design, który pokochasz

Nowoczesne wzornictwo, to pierwsze, na co zwrócimy uwagę w przypadku krzesełek tej marki. Pod względem wizualnym w ogóle nie przypominają zwykłych krzesełek do karmienia. Bliżej im do eleganckich foteli barowych. Krzesełka te są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i bez problemu wybierzemy model, który doskonale skomponuje się z wystrojem naszego domu. Chociaż to na design spojrzymy najpierw, nie jest to jedyny powód, dla którego warto się nimi zainteresować.

Wygoda i funkcjonalność

Producent zadbał także o to, by jego produkty były w jak największym stopniu funkcjonalne. Dlatego też jego krzesełka można obrócić o 360 stopni i są przy tym bardzo stabilne. Samo siedzisko można ustawić w trzech pozycjach – leżącej, półleżącej i siedzącej. Dzięki pneumatycznej regulacji wysokości, dziecko łatwiej znajdzie się w odpowiedniej pozycji. Dlatego też w przeciwieństwie do większości krzesełek dostępnych na rynku, krzesełka Bloom sprawdzą się już od urodzenia. Dla zwiększenia bezpieczeństwa młodszych dzieci dodano specjalne wypełnienie siedziska, są też pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, którymi możemy malucha przypiąć.

Dziecko może jeść, spać lub odpoczywać. Maksymalna waga dziecka korzystającego z krzesełka to 36 kg, zatem sprawdzi się ono także w przypadku kilkulatków. Z krzesełka Bloom będziemy korzystać znacznie dłużej aniżeli z innych podobnych.

Na wygodę użytkowania wpływają wygodne koła znajdujące się na podstawie, dzięki którym łatwo będziemy przesuwać krzesło w dowolnym momencie. Ponadto krzesełko łatwo utrzymać w czystości – wystarczy przetrzeć siedzisko mokrą szmatką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *