Mleko kokosowe

Mleko kokosowe – jak wykorzystać mleko kokosowe, aby leczyło

Mleko kokosowe – jeżeli lubisz mleko kokosowe lub wodę kokosową przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się jak możesz smacznie wykorzystać te składniki w swojej kuchni – kawa.

Znamy przepis na smaczny napój, dzięki któremu nie tylko zaspokoisz swoje kubki smakowe, ale przede wszystkim również dostarczysz do swojego organizmu licznych korzyści zdrowotnych.

Mleko kokosowe – jak to zrobić? Kawa

Wszystko, co musisz zrobić to namoczyć kilka ziaren mrożonej kawy przez dwadzieścia godzin. Po tym czasie powinieneś otrzymać niezwykle esencjonalny ekstrakt, który będzie bazą do stworzenia naszego napoju. Jego smak będzie o wiele bardziej intensywny niż smak mrożonych kaw, które dotychczas znałeś. Delikatna nutka czekolady zaspokoi Twoją ochotę na słodkie co nieco. Wszystko wzbogać smakiem mleka kokosowego i smaczna przekąska na letnie, upalne dni gotowa!

Od jakiegoś czasu napój ten jest produkowany przez wiele firm komercyjnych. W Stanach Zjednoczonych staje się coraz bardziej popularne. Również w Polsce zaczynamy doceniać walory smakowe mleka kokosowego oraz mrożonej kawy. Mrożona kawa orzeźwia a jednocześnie dzięki zawartości kofeiny potrafi postawić na nogi nawet po najbardziej męczącym dniu w pracy! Przygotowanie jest niezwykle proste, dlatego tym bardziej zachęcamy do wypróbowania tego przepisu.