uwodzenie

Uwodzenie kobiety – jak mężczyźni mogą uwieźć kobietę?

Uwodzenie to domena kobiet, które lubią planować, knuć i posługiwać się iluzją, a przede wszystkim swymi wdziękami, by osiągnąć zamierzone cele. Jednak mężczyznom, którym zależy na kobiecie również sposoby na uwodzenie nie są obce. Warto wiedzieć co działa na kobiety.

Uwodzenie kobiety

Z pewnością lepem na kobiety są pieniądze, które kobieta uwielbia wydawać. Kobiety lubią czuć się bezpiecznie, a pieniądz i dobra materialne budują poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. To właśnie z tego powodu kobiecie imponuje dom, samochód, czy kariera zawodowa mężczyzny. Ponadto pieniądze dają kobiecie przyjemność.

By jednak uzyskać te przyjemność kobieta musi mieć wolność w zakresie dysponowania pieniądzmi. To kolejny sposób na kobietę. Dając jej możliwość wydawania swoich pieniędzy zaskarbimy jej uznanie. Także z powodu pieniędzy kobiety decydują się na związek ze starszym mężczyzną, którego majętność jest pewna, nie zaś w sferze planów.

Dopełnieniem powyższego jest zaradność, która niejako wiąże się z majętnością. Zaradny życiowo mężczyzna wzbudza w kobiecie pożądanie. Każda kobieta pragnie mężczyzny, która ma rozwiązanie każdego jej problemu.

Potrzeba ogniska domowego

Choćby nie wiem jak bardzo być nastawioną na sukces i karierę zawodową każda kobieta zapisaną ma w genach potrzebę pielęgnowania ogniska domowego. Kobiecie zależy, by wybierając mężczyznę wybrać takiego „samca” który nie tylko zapłodni kobietę, ale również będzie na tyle odpowiedzialny aby pozostać z nią w związku i będzie chciał posiadać rodzinę, wychowywać dzieci wraz z kobietą.

Z tym też wiąże się oczekiwanie kobiet wobec mężczyzn lojalności i wierności. Wbrew opiniom kobiety nie szukają lowelasów, ale mężczyzn gotowych na związek. Przelotne znajomości i seks bez zobowiązań to domena mężczyzn. Kobiety szukają mężczyzny, który będzie trwać u ich boku. To tacy panowie im imponują, którzy są jak najbliżsi ideału dobrego ojca rodziny.

Pomimo iż kobiety uwielbiają romansować, są emocjonalne i oczekują adoracji, pewnej bajki rodem z romansidła, to nie to ich pociąga najbardziej. Chcąc pobudzić serce kobiety pokaż, ze kochasz dzieci, zwierzęta. Powiedz kobiecie, że chciałbyś mieć dziecko a zdobędziesz sto punktów więcej niż mówiąc jej jaka jest piękna i doskonała w łóżku.

Poświęć kobiecie uwagę

Na kobiety uwodząco działa atencja partnera pod każdym względem od otwarcia drzwi kobiecie, przez zauważenie nowej fryzury aż po wysłuchanie słowotoku. Kobiety oczekują od mężczyzn adoracji i zaangażowania, każdy element potwierdzający iż mężczyzna dba o kobietę to dodatni punkt. Kup jej kwiaty, pamiętaj o urodzinach, zadzwoń z pracy a zyskasz jej serce. Bądź czuły, okazuj uczucia a zwycięstwo masz jak w banku.

Postaraj się zaspokoić ją w łóżku

Nie bez znaczenia jest seks. By uwieźć kobietę trzeba wiedzieć jak rozpocząć zbliżenie i kiedy zwolnić lub przyspieszyć tempo namiętnej gry wstępnej. Zbyt szybki finał może świadczyć, że nie jesteś zbyt dobrym kochankiem, zaś zbyt ostrożne podejście może być zgubne, bo kobiety pragną być w łóżku zdominowane. To delikatna sfera, w której musisz mieć wyczucie, bowiem wiele zależy od charaktery danej kobiety. Podczas stosunku musisz być jednocześnie delikatny, czuły, jak i zdecydowany, męski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *