Centrum medyczne Marmed – wszystko dla dobra słuchu

Niedosłuch i kłopoty ze słuchem dotyczą coraz większej liczby osób. Nie tylko tych w starszym wieku, ale także ludzi młodych. To wynik między innymi życia w coraz głośniejszym otoczeniu. Dlatego tak ważna jest odpowiednia profilaktyka słuchu i wczesne wykrywanie pierwszych objawów kłopotów ze słuchem. Jest to możliwe dzięki usługom, które oferuje centrum medyczne NZOZ Marmed.

Niedosłuch to zaburzenia w odbiorze otaczających nas dźwięków albo też kłopoty z ich odpowiednim przewodzeniem. Dziś niedosłuch nie dotyczy tylko osób w wieku podeszłym. Niedosłuch może mieć różne stopnie zaawansowania – najbardziej skrajnym jest głuchota, kiedy to dana osoba nie słyszy mowy ludzkiej bez użycia urządzeń wspomagających. Poza starzeniem się narządu słuchu, do najczęstszych przyczyn niedosłuchu należą: zmiany w życiu płodowym, zapalenia i urazy ucha środkowego, uraz akustyczny (w wyniku dużego hałasu), uraz ciśnieniowy, nowotwory, cukrzyca itd. Często niedosłuchowi towarzyszą szumy uszne, piski czy zawroty głowy. Aby uniknąć postępowania niedosłuchu, konieczne jest skorzystanie z odpowiedniej i kompleksowej opieki. Taką oferuje m.in. centrum medyczne NZOZ Marmed.

Centrum medyczne NZOZ Marmed – szeroki zakres usług

Szukając pomocy, jeśli chodzi o profilaktykę i leczenie niedosłuchu, warto znaleźć takie gabinety, w których specjaliści zajmą się nami kompleksowo. Taka przychodnia począwszy od wizyty w rejestracji, poprzez badanie w gabinecie aż po zalecenia wydane przez specjalistę i dobór aparatu słuchowego to klucz do prawidłowego dbania o słuch. Pacjent w takich miejscach nie jest pozostawiony sam sobie. Centrum medyczne NZOZ Marmed to sieć profesjonalnych gabinetów w kilku miastach w Polsce. To usługi:

  • bezpłatnego badania słuchu,
  • bezpłatnych konsultacji ze specjalistą,
  • kompletnej diagnostyki,
  • bezpłatnego wypożyczenia aparatów,
  • pomocy w uzyskaniu refundacji na aparat,
  • …a nawet serwis gwarancyjny i pogwarancyjny aparatów słuchowych.

Jak więc widać, wszyscy ludzie, którzy chcą kompleksowo zadbać o słuch, mogą zrobić to w jednym miejscu.

Serwis aparatów słuchowych – naprawa aparatów słuchowych – centrum medyczne NZOZ Marmed

Brak dźwięku w aparacie słuchowym może mieć różne przyczyny. Ponieważ jest to urządzenie bardzo delikatne, nie należy naprawiać go na własną rękę. Natomiast warto oddać aparat słuchowy do profesjonalnego serwisu, gdzie zostanie on poddany szczegółowym oględzinom i naprawiony. Naprawa aparatów słuchowych to nie wszystko. W serwisie możemy też liczyć na prawidłowe dopasowanie aparatu do naszego ucha – gdyż trudności z tym ma wielu niedosłyszących ludzi. Specjalista protetyk słuchu dobierze odpowiednią wkładkę, tak by aparat był prawie niewyczuwalny. Protetyk słuchu ustawi także w aparacie odpowiednią głośność, dzięki czemu używanie aparatu słuchowego będzie w pełni komfortowe. Dźwięki nie będą ani za głośne, ani zbyt ciche. Naprawa aparatów słuchowych, serwis aparatów słuchowych w Marmed to profesjonalna usługa wykonana przez specjalistów z doświadczeniem.

Dofinansowanie do aparatów słuchowych – aparaty słuchowe na NFZ – przychodnie Marmed

Choć aparaty słuchowe nie należą do najtańszych, możliwa jest 100-procentowa refundacja kosztu ich zakupu. Refundacja do aparatów słuchowych to dobry pomysł dla wszystkich, którzy muszą takiego sprzętu używać. Wystarczy w tym celu odwiedzić odpowiedni gabinet, a tam specjaliści pokierują nas i powiedzą, co zrobić, by zakupić aparaty słuchowe na NFZ i jak dokładnie w indywidualnym przypadku wygląda kwestia: aparaty słuchowe cena na NFZ.

Diagnoza słuchu, naprawa aparatów słuchowych i dofinansowanie do aparatu słuchowego to usługi, z których warto skorzystać w jednym miejscu. Takim jest właśnie centrum medyczne NZOZ Marmed.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *