wiecznie młoda skóra

Wiecznie młoda skóra – jak użyć olej kokosowy i sodę oczyszczoną?

Wiecznie młoda skóra – czysta, promienna, zadbana, zdrowa i wiecznie młoda skóra to marzenie każdej kobiety. Większość z nich sięga w tym celu po komercyjne produkty, w składzie których znajdują się niezwykle niekorzystne dla zdrowia substancje chemiczne. Na dłuższą metę przynoszą one niestety więcej szkody niż pożytku. Na szczęście istnieje domowy sposób na to, aby bez zbędnych inwestycji i ryzyka dla kondycji skóry zadbać o siebie w domowym zaciszu.

Jeśli regularnie używasz tego naturalnego środka do oczyszczania twarzy możesz szybko uporać się z trądzikiem, bliznami oraz zaczerwienieniem. Dodatkowo usuniesz martwe komórki naskórka i pozbędziesz się nadmiaru sebum.

Ponadto, ta wysoce korzystna kombinacja głęboko oczyszcza pory, redukując tym samym wągry i zapobiegając pojawianiu się trądziku.

Skuteczność wynika z połączenia dwóch potężnych składników, które znajdziemy w jej składzie. Soda oczyszczona pomoże utrzymać naturalny poziom pH skóry i oczyści twarz. Olej kokosowy ma niesamowite właściwości antybakteryjne, gojące i nawilżające. Jest niezwykle korzystny dla poprawy zdrowia skóry.

Wiecznie młoda skóra? To możliwe – Przepis!

Składniki:

Wymieszaj składniki na jednolitą konsystencję. Zastosuj pastę na twarz delikatnie masując. Pozwól działać mieszance przez pięć minut. Spłucz letnią wodą, masując jednocześnie. Olej kokosowy głęboko nawilża więc nie musisz po spłukaniu stosować dodatkowych kosmetyków. Wystarczy, że dokładnie osuszysz skórę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *