lekarstwo na raka

Lekarstwo na raka – komórki rakowe umierają w ciągu 42 dni!

Lekarstwo na raka – po spędzeniu większości swojego życia zawodowego na znalezieniu naturalnego lekarstwa na raka, Rudolf Brojs z Austrii znalazł najpotężniejszy przepis na leczenie wielu chorób zagrażających życiu, w tym nowotworów.

Jego naturalny sok pomógł ponad 45 000 osób z rakiem w walce i pokonaniu tej śmiertelnej choroby. Brojs twierdzi, że cała tajemnica kryje się w białku.

W ramach jego leczenia przeciwrakowego zaproponował 42-dniowy schemat specjalnie opracowanej diety. Sok opiera się w dużej mierze na buraku oraz spożywaniu herbaty. Komórki rakowe, dzięki tej terapii głodują a w efekcie umierają. W ciągu jednego cyklu kuracji stan zdrowia pacjentów diametralnie się poprawia.

Aby przygotować ten silny naturalny środek, używaj tylko produktów ekologicznych.

Lekarstwo na raka – oto czego potrzebujesz na przygotowanie lekarstwa na raka:

  • Buraki – 55%
  • Marchewka – 20%
  • Korzeń selera – 20%
  • Ziemniaki – 3%
  • Rzodkiewki – 2%

Przygotowanie jest banalnie proste. Wystarczy zmieszać wszystkie składniki a powstałą mieszankę pić w dowolnych ilościach każdego dnia traktując ją jako jedyne źródło pożywienia.

Burak to jedno z najzdrowszych warzyw na świecie. Zawiera w swoim składzie ogromne stężenie przeciwutleniaczy oraz witamin , w tym C, B1, B2, B6, kwas foliowy i pantotenowy oraz wiele minerałów, takich jak potas, fosfor, magnez, wapń, sód, żelazo i cynk. Warzywo swój intensywnie czerwony kolor zawdzięcza betacyaninom lub pigmentom Magenta. Istnieją mocne dowody potwierdzające, że buraki mogą leczyć nowotwory.

Warto również wiedzieć, że według badań warzywa te są bogate w betainę, aminokwas o silnym działaniu przeciwnowotworowym oraz przeciwzapalnym, przeciwutleniającym i detoksykującym.

Buraki są bardzo korzystne w leczeniu kilku rodzajów raka, w tym białaczki. Badanie wpływu buraka na chorych na raka wykazało, że 100% badanych pozytywnie odpowiedziało na leczenie burakiem.

Burak jest również korzystny dla kobiet w ciąży a wszystko to za sprawą wysokiego stężenia kwasu foliowego w składzie. Ponadto poprawia funkcję wątroby i pęcherza żółciowego oraz zapobiega zaparciom. Łagodzi również bóle głowy, zębów, kości, problemy skórne oraz silne bóle menstruacyjne. Ze względu na swoje wszechstronne właściwości powinny być nieodzownym elementem każdej diety.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *