Problemy z tarczycą – domowe sposoby na problemy z tarczycą

Problemy z tarczycą (niedoczynność lub nadczynność) to schorzenia, które uniemożliwiają utrzymanie prawidłowej masy ciała. Jeśli walczysz z nadwagą przy jednoczesnej niedoczynności tego gruczołu wypróbuj naszego napoju, który nie tylko poprawi funkcję tarczycy, ale wspomoże również utratę wagi. Ten naturalny środek zyskał aprobatę nawet wśród ekspertów do spraw zdrowia. Metoda przyrządzenia jest niezwykle prosta i każdy sobie z nią poradzi.

Domowe sposoby na problemy z tarczycą

Składniki:

  • 40 młodych orzechów włoskich
  • słoik miodu
  • szklany słoik.

Dokładnie umyj orzechy włoskie. Zanieczyszczenia, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach usuń igłą. Umieść orzechy w słoju i dodaj do nich miód. Pozostaw go w miejscu, gdzie będą do niego docierały promienie słoneczne na czterdzieści dni. Po tym czasie odcedź powstałą ciecz i przelej ją do szklanej butelki.

Stosowanie

Zaleca się, aby mieszankę spożywać każdego ranka przed śniadaniem. Dawkowanie to jedna, mała szklanka dziennie.

Uwaga! Jeśli po kuracji problemy z tarczycą wciąż nie pozwalają zgubić zbędnych kilogramów możesz powtórzyć ją ponownie. Wcześniej jednak skonsultuj się z lekarzem, aby upewnić się, że nie zagraża to Twojemu bezpieczeństwu.

Jod, który znajduje się w młodych zielonych orzechach włoskich, jest ważny w stymulacji niedoczynności tarczycy. Ponieważ gruczoł tarczycy potrzebuje co najmniej 200 mikrogramów jodu na dobę zwiększenie jego spożycia jest niezwykle istotne stąd skuteczność naszej metody.

Komentarze

  1. Proszę dokladnie opisać „młode orzechy” (w łupinach czy bez, miękkie czy zdrewniałe, ze skórką czy bez?)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *