Domowe sposoby na zmarszczki

Domowe sposoby na zmarszczki – jak pozbyć się zmarszczek, porady

Domowe sposoby na zmarszczki – drogie produkty kosmetyczne nie zawsze są gwarancją, że z Twojej skóry znikną zmarszczki. Czasami znacznie efektywniejsze produkty można osiągnąć w kuchni. Weźmy na przykład słynną, indyjską aktorkę, piosenkarkę i byłą królową piękności – Priyankę Choprę.

Domowe sposoby na zmarszczki

Ta niezwykła kobieta przez piętnaście lat swojej kariery odkryła mnóstwo kosmetycznych sztuczek, którymi chętnie się z nami dzieli. Przeczytaj nasz artykuł do końca i przekonaj się, że słynne gwiazdy również dowodzą, że domowe, naturalne kosmetyki są stokroć lepsze od tych drogich i luksusowych przeznaczonych tylko dla najbogatszych.

W tym artykule przedstawimy Wam kilka jej prostych, rutynowych zabiegów kosmetycznych, które sprawią, że i Wasza skóra wkrótce uwolni się od zmarszczek. Co najważniejsze, będziecie używać jedynie naturalnych składników, które nadają się do wszystkich rodzajów skóry!

Piękne włosy

Gęste i lśniące włosy celebrytki to chyba najbardziej zauważalny atut. Błyszczała w każdym miejscu, w którym tylko się pojawiała, aż w końcu poproszono ją o to, aby uchyliła rąbka tajemnicy. Powiedziała, że metodą, której używa jest ciepły olej do masażu, który robi regularnie. Dzięki temu można poprawić jakość włosów, kontrolować ich uszkodzenie oraz wypadanie. Masaże należy powtarzać raz w tygodniu.

Skuteczny sposób na zmarszczki

Według słynnej gwiazdy najważniejszą rzeczą, która pozwala utrzymać piękny i zdrowy wygląd skóry jest jego nawilżenie. Na pytanie jak ona pielęgnuje swoją skórę odpowiedziała „nawodnienie, nawodnienie, nawodnienie”. Zawsze należy myć twarz zanim położymy się spać, regularnie należy stosować też dwa składniki – pół szklanki jogurtu i dwie łyżeczki soku z cytryny, który będzie powodował łuszczenie naskórka.

Składniki należy wymieszać i położyć na twarz pozostawiając na pół godziny. Później wystarczy tylko zmyć. Jest to ulubiona maska naszej gwiazdy, podobno to właśnie dzięki niej wciąż wygląda jakby czas zatrzymał się dla niej w miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *